4 pomysły na Walentynki we Wrocławiu dla singli i singielek

0
a

Walentynki określane są mianem święta zakochanych, ale to, że jesteś singlem nie oznacza, że tego dnia masz nie wychodzić z domu. Przeciwnie! Oto 4 pomysły, jak spędzić ten dzień, jeśli poznanie miłości swojego życia masz dopiero przed sobą. I pamiętaj, nigdy nie wiadomo, kiedy spotkasz tą jedyną lub tego jedynego. 

Speed Dating

Walentynki to dzień magiczny, czy nie byłoby magicznej właśnie w ten dzień poznać swoją drugą połówkę? Teraz macie na to szansę, dzięki tzw. “szybkim randką”. Zasada jest bardzo prosta, siadasz do stolika, poznajesz nową osobę i rozmawiacie przez 7 minut! Po tym czasie słyszysz dzwonek i siadasz do kolejnego stolika, gdzie poznajesz kolejną osobę. Czy 7 minut to nie za krótko? A może właśnie za długo? Właśnie, to masz sprawdzić!

Jeśli złapaliście z kimś dobry kontakt, to koniecznie musicie się spotkać i dłużej pogadać, sprawdźcie sami zapisując się na randkę tu.

Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych

Choć nazwa tego wydarzenia może nie zachęcać, to jest to świetny pomysł na spędzenie Walentynek w alternatywny sposób, oczywiście świetnie się bawiąc. W tym roku gośćmi specjalnymi wydarzenia są Ranko Ukulele i Wojtek Szumański. Dystans i duża dawka dobrego humoru to główne składniki tej imprezy. Jeśli więc różowy nie jest waszym ulubionym kolorem i nie przepadacie za romantyczno-serduszkową atmosferą tego dnia, to jest to propozycja właśnie dla was.

Więcej informacji: tutaj

Bal Karnawałowy Filmowi Kochankowie

Niedaleko Wrocławia w Machnicach 18 lutego wyjątkowy bal karnawałowo-walentynkowy. W cenie open bar i dobra zabawa, a także pokaz tańca z kultowego Dirty Dancing! W ofercie specjalny stolik dla singli, więc na pewno będziecie mieli z kim porozmawiać i potańczyć.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Stand-up Błażej Krajewski Mustang

A może by tak ten wieczór spędzić na wesoło? W Walentynki swój nowy program komediowy zaprezentuje znany stand-uper Błażej Krajewski. Komik słynie ze swojego talentu do naśladowania głosów ludzi z pierwszych stron gazet m.in. Wojciecha Cejrowskiego, a także popularnego kiedyś programu IVONA. Do tego niepoprawne i lekko abstrakcyjne poczucie humoru, ale najlepiej sprawdźcie sami.

Sprawdź szczegóły: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławianki i Wrocławianie piszą: Joanna Lamparska i Szaleństwo Złotego Pociągu [SYLWETKI PISARZY I PISAREK]
Następny artykułWyrusz na Walentynkowy spacer w milionie świateł w Lumina Park!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.