Lubisz kupować okazyjnie lub po prostu myślisz ekologicznie i chcesz dawać przedmiotom drugie życie? Długo wyczekiwana Wyprzedaż Garażowa w sobotę powraca do Magnolia Park. Można będzie kupić rzeczy z drugiej ręki m.in. zabawki, gry planszowe lub ubrania.

Pierwsza tegoroczna Wyprzedaż Garażowa cieszy się sporym zainteresowaniem. Na kilka dni przed startem zapisanych jest już ponad 50 wystawców. Dla porównania – w sierpniu w wydarzeniu wzięło udział 37 uczestników i sprzedali blisko 500 przedmiotów w sześć godzin.

– Po kilku miesiącach przerwy, wracamy z bardzo lubianą przez klientów wyprzedażą garażową. Popularność takich akcji ciągle rośnie. To nie tylko sympatyczna okazja do zrobienia zakupów, ale przede wszystkim forma integracji sąsiedzkiej czy faktycznego działania na rzecz planety zgodnie z ideą less waste – mówi Marta Kocik z Multi Poland, p.o. dyrektorki Magnolia Park.

Podczas Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park można kupić zarówno rzeczy codziennego użytku takie jak ubrania, zabawki, książki, gry i artykuły domowe, ale będzie też artystyczne rękodzieło i inne przedmioty własnoręcznie wykonane przez sprzedających. Mogą się też trafić ciekawostki i prawdziwe perełki.

Wyprzedaż rozpocznie się w sobotę, 25 maja o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00. Wydarzenie odbywa się w plenerze, na terenie zewnętrznym w strefie fontann od strony ulicy Legnickiej.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia kolejnych wystawców

Sobotnie wydarzenie to pierwsza w tym roku edycja Wyprzedaży Garażowych w Magnolia Park. Kolejne są zaplanowane na czerwiec, lipiec i sierpień. Już można się zapisywać na listę wystawców na kolejne edycje. Jak to zrobić? Należy wysłać maila na adres informacja@magnoliapark.pl, podać imię i nazwisko, a także opis rzeczy przeznaczonych do sprzedaży.

Im bardziej szczegółowy opis, tym większa szansa na udział. Informację o zakwalifikowaniu do grona sprzedawców zgłaszający otrzyma mailem. Podczas wydarzenia nie można sprzedawać rzeczy niebezpiecznych, wymagających specjalnego pozwolenia, a także dużych gabarytów takich jak meble czy sprzęt AGD.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiejska Farma we Wrocławiu – pierwszy taki projekt w Polsce! [NOWOŚĆ]
Następny artykułMural pamięci we Wrocławiu odsłonięty!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.