Take4Fun - wypożyczalnia elektycznych pojazdów
Dość niedawno, mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu Made in Wrocław 2018. W centrum kongresowym Hali Stulecia zebrały się najciekawsze start-up’y w 100% związane z naszym miastem. Jednym ze stanowisk, które przykuło naszą uwagę, było stanowisko Take4Fun.
Take4Fun
Take4Fun

Take 4 Fun to pierwsza Wrocławska wypożyczalnia małych pojazdów elektrycznych. W ich ofercie można znaleźć hulajnogi elektryczne, deskorolki elektryczne (hoverboard), i nakładki na deskorolki, które zamieniają deskę w gokart.

Bez problemu udało nam się skontaktować z Take 4 Fun i wypożyczyć ich sprzęt na kilka dni. Przez ten czas przetestowaliśmy:

Deskorolkę elektryczną 8 cali – Początki były trudne, jednak po kilku chwilach poczucie niestabilności odpuściło. Po kilku godzinach jazdy technika jest opanowana do perfekcji. Ta deska nie ma sobie równych jeśli chodzi o zwrotność i szybkość startu. Zasięgowo, udało nam się wykręcić 16,3km co jak na tak mały sprzęt jest satysfakcjonującym wynikiem.

Hulajnogę GoBoard E-SCOOTER PRO – Jest to sprzęt typu „wsiadasz i jedziesz”. Banalnie prosta obsługa i fajny zasięg czyni ten sprzęt idealnym na dłuższe, komfortowe przejażdżki. Ta hulajnoga sprawdza się dobrze na asfalcie i lekko wyboistej kostce brukowej. Prędkość maksymalna jaką udało nam się wykręcić to 19 km/h.

Hulajnogę Motus City XD Red – Obsługa tego sprzętu jest identyczna jak GoBoard’a. Napęd na przód ułatwia podjeżdżanie pod krawężniki. Silnik również jest taki sam. Na tej hulajnodze udawało się wkręcać największe prędkości, bo aż do 26km/h.

Podsumowując: Jeśli nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt tego typu, jest to idealna opcja. Za niewielką opłatą otrzymujesz sprzęt na wybrany czas. Nie ma żadnego limitu wykręconych kilometrów, czy przejechanych minut. Wszystkie modele są łatwe w transporcie, hulajnogi można w prosty sposób złożyć, a hoverboard zmieści się praktycznie wszędzie. Take4Fun prowadzi również sprzedaż pojazdów elektrycznym wraz z fachowym doradztwem. W ich ofercie znajdują się sprzęty najlepszych i sprawdzonych producentów.

Jak wypożyczyć?
1. Wejdź na stronę.
2. Wybierz swój model – w razie wątpliwości ekipa Take4Fun służy pomocą.
3. Wypełnij formularz lub umów się na odbiór sprzętu telefonicznie.

Take4Fun – wypożyczalnia pojazdów elektrycznych Wrocław
WWWhttps://www.take4fun.pl
Facebookhttps://www.facebook.com/Take4Fun/
Instagramhttps://www.instagram.com/take4fun/

Cena: od 45 do 92 PLN za 24h

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułObchody z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości [GDZIE, KIEDY]
Następny artykułOne Love Music Festival we Wrocławiu [PROGRAM]
Moim zdaniem wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Wierzę i inwestuję w ciągły rozwój osobisty. Znajduję niecodzienne rozwiązania, codziennych problemów. Od lat związany z mediami społecznościowymi i sprzedażą. Prowadzę również własnego bloga pod adresem: www.antekpluciennik.pl