One Love Music Festival we Wrocławiu [PROGRAM]

0

One Love Music Festival, to wrocławska impreza z długą historią, która dotychczas znana była głównie fanom reggae i miłośnikom kultury rasta. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć nieco muzyczną formułę wydarzenia, wprowadzić dodatkowe sceny i zaprosić artystów, którzy mogą przyciągnąć nową festiwalową publiczność.

Poznaliśmy już pełen skład wykonawców tegorocznej, piętnastej edycji festiwalu, który dotychczas funkcjonował pod nazwą One Love Sound Fest. Jedną z nowości jest scena Hospitality – poświęcona w całości muzyce drum & bass, za której skład odpowiada brytyjska wytwórnia Hospital Records, dlatego na scenie pojawi się High Contrast, London Elektricity, Metrik oraz Dynamite MC. Na Alternative Stage nie zabraknie nowatorskich połączeń muzycznych, na przykład za sprawą formacji The Herbaliser – zespołu swobodnie miksującego hip-hop z jazzem, który wydał na początku tego roku nowy album „Bring Out The Sound”. Przedstawiciele reggae, dub, dancehall zasilą licznie line-up Natural Stage, wśród nich znajdziemy najbardziej utytułowany niemiecki soundsystem Pow Pow Movement. Natomiast na scenie głównej pojawi się kilku mocnych i bardzo różnorodnych artystów, w tym Dub Fx, który za pomocą mikrofonu i loopera potrafi wyczarować dźwięki nie z tej ziemi, ukraiński duet 5’nizza, który stosuje minimalne, ale bardzo efektowne środki – beat box, wokal, gitara, perkusja i elementy kabaretu oraz The Dumplings, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś, którzy niedawno wydali swoją trzecią, studyjną płytą „Raj”, co oznacza że ich fani w listopadzie usłyszą w Hali Stulecia nowy materiał.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w różnych opcjach cenowych. W podstawowej wersji kosztują 110 zł do 16 listopada (130 zł w dniu festiwalu) lub w wersji VIP – 160 zł (do wyczerpania puli). Więcej informacji na www.onelove.pl.

One Love Music Festival
17 listopada, Hala Stulecia, Wrocław
Godz. 16:00

Szczegółowy program:

MAIN STAGE
Dub Fx
5’nizza
Kamil Bednarek
Grubson
The Dumplings
Damian Syjonfam

ALTERNATIVE STAGE
The Herbaliser
Promoe
Gutek

HOSPITALITY STAGE
High Contrast
London Elektricity
Metrik
Dynamite MC

NATURAL STAGE
Pow Pow Movement
Gooral
Splendid Sound 

Paxon
Tun Up Sound
Sete Rios

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPowstała pierwsza wypożyczalnia pojazdów elektrycznych we Wrocławiu!
Następny artykułGry miejskie we Wrocławiu – jak urozmaicić sobie życie w mieście
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.