Wyniki WBO 2022. Sprawdź, które projekty i na jakich osiedlach wygrały!

0
fot. Park Mamuta

Dzisiaj poznaliśmy wyniki głosowania na projekty w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Łącznie oddano ponad 86 tysięcy głosów! 

WBO 2022 – zwycięskie projekty osiedlowe

Największą niespodzianką okazały się wyniki głosowania na projekty osiedlowe. Dwa z nich: „Żernicki Park Sportu i Rekreacji – etap 2022” oraz „Zielony Tarnogaj – #KolejnaZieleń” zdobyły identyczną liczbę głosów: 2370.

WBO 2022 – zwycięskie projekty ponadosiedlowe

W kategorii projektów ponadosiedlowych – co nie jest zaskoczeniem – najwięcej głosów zebrały projekty umiejętnie mobilizujące mieszkańców kilku osiedli. Bezkonkurencyjny okazał się w tym roku projekt „Zielono mi i bezpiecznie – etap 4. Parki, tereny zielone i drogi. Lipa Piotrowska, Widawa, Sołtysowice, Polanowice-Poświętne-Ligota”, który zdobył 6364 głosy.

Szczegółowe informacje i rozkład głosów znajdziecie tutaj: kliknij

mat. wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNa czym polega waporyzacja CBD
Następny artykułGaming Battle w Centrum Korona
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.