14 i 15 października w Centrum Korona dla graczy będą czekały wciągające gry oraz akcesoria do zgarnięcia za zakupy. Natomiast 15 października odbędzie się tam emocjonująca rywalizacja w ramach turnieju Gaming Battle. Miłośnicy planszówek, wirtualnej rzeczywistości, gier RPG czy gier online będą mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w trakcie turniejowych zmagań i powalczyć o laur zwycięstwa.

Już 14 i 15 października, czyli w piątek i sobotę, przy okazji codziennych zakupów można będzie wygrać gadżety dla wielbicieli gier. Kubki, słuchawki, myszki oraz gry planszowe ucieszą każdego gracza, a zdobycie ich będzie dziecinnie proste. By zgarnąć jedną z setek nagród, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 lub 250 zł na maksymalnie 2 paragonach i zarejestrować je w punkcie obsługi akcji.

Natomiast w sobotę, 15 października, w Centrum Korona odbędzie się turniej gier Gaming Battle. W ramach rywalizacji będą mogły wystartować pojedyncze osoby oraz drużyny. Wśród przewidzianych kategorii znalazły się gry planszowe, VR i strategiczne gry RPG, ale nie zabraknie również czegoś dla fanów gier online oraz rozgrywek karcianych. Zmagania graczy zostaną ukoronowane wyłonieniem zwycięzców w każdej kategorii, a efektowna, futurystyczna scenografia zapewni niepowtarzalny klimat imprezy. Turniej uatrakcyjni swoją obecnością gość specjalny – Przemekbestgames, który miłośnikom gier znany jest z jego kanału na YouTube.

Gry to nie tylko świetna rozrywka, ale też rozwijające kreatywność zajęcie i doskonałe ćwiczenie dla mózgu. Nadchodzące wydarzenia w Centrum Korona to szansa na zdobycie nowych gier i akcesoriów, jak również doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi oraz sposób na poznanie nowych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyniki WBO 2022. Sprawdź, które projekty i na jakich osiedlach wygrały!
Następny artykułKomfortowe apartamenty na wynajem w centrum Wrocławia, otoczone zielenią
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.