Wyjątkowe pomysły na prezent dla świadków. Bestsellery 2022

0

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych życiowych wydarzeń. Nic dziwnego, że większość osób poświęca na przygotowania do tego dnia długie godziny. Aby wszystko prezentowało się nienagannie, a  całe przygotowania zostały „zapięte” na ostatni guzik z pomocą przychodzą najczęściej nie tylko rodzice pary młodej, ale przede wszystkim specjalnie wybrani na tę okazję świadkowie. W niektórych częściach Polski określa się ich także mianem „drużby ślubnej” bądź bardziej kolokwialnie jako „starszych”.

Podziękowania dla świadków na ślubie

Podziękowania dla starszego i starszej, którzy pomagali w przygotowaniach do ślubu oraz towarzyszyli w tym ważnym dniu odgrywają ważną rolę w całym wydarzeniu. Najczęściej mają one miejsce w trakcie wesela lub są zorganizowane tuż po ślubie (na przykład następnego dnia). Podziękowania są wyrazem nie tylko wdzięczności, ale przede wszystkim bliskości i znaczenia relacji – warto więc uświetnić je drobnym upominkiem. Warto stawiać na spersonalizowane prezenty (na przykład z imionami pary młodej oraz datą), gdyż będą one dodatkowo stanowić piękną pamiątkę z minionych wydarzeń.

Najlepsze prezenty dla świadkowej i świadka w dniu ślubu

Jako prezenty dla świadków polecają się przede wszystkim różnorodne gadżety – warto dopasować upominek do gustu czy preferencji osób obdarowywanych, dzięki czemu można mieć pewność, że prezent okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Warto pamiętać, że bez względu na rodzaj podarunku, miłym dodatkiem do niego są również słodycze (popularne w ostatnim czasie małe miody czy klasyczne czekoladki), a także kwiaty (głównie dla pań, choć nie tylko). Akcentem koronującym prezent jest niewątpliwie grawer czy dedykacja – dzięki temu wystarczy spojrzeć na prezent, aby przypomnieć sobie gorący czas ślubnych przygotowań, a także sam wyjątkowy dzień wesela.

Wśród najbardziej popularnych prezentów dla świadka na ślubie bez wątpienia dużym uznaniem cieszy się markowy alkohol bądź spersonalizowany gadżet, jak na przykład gustowny i nieco żartobliwy otwieracz do piwa. Tego typu prezent sprawdzi się doskonale zarówno dla przyjaciela, jak i również w mniej zobowiązującej znajomości. Z pewnością będzie stanowić świetny i przy okazji całkiem praktyczny gadżet.

Dla świadkowej świetnie sprawdza się personalizowana szkatułka drewniana z dedykacją na drobiazgi, którą można dodatkowo wypełnić – według uznania – różnorodnymi dodatkami bądź gadżetami związanymi ze ślubem (chociażby zdjęciami). Skrzyneczkę można z powodzeniem wykorzystać również do przechowywania biżuterii czy drobnych kosmetyków, co czyni ją prezentem wyjątkowym, ale również użytecznym. Sama w sobie prezentuje się świetnie na półce czy komodzie.

Gdzie szukać modnych i wyjątkowych prezentów dla świadków?

Szukając oryginalnych prezentów dla najbliższych warto wziąć pod uwagę zarówno sklepy stacjonarne, jak i przede wszystkim sklepy internetowe. Polecamy np. Crazyshop.pl. To właśnie w sieci z powodzeniem można znaleźć doskonałe gadżety – dodatkowo w konkurencyjnych cenach. Warto pamiętać, że sam pomysł na prezent dla świadków to nie wszystko – moment wręczenia podarunków warto jest dokładnie przemyśleć i wzbogacić go o kilka miłych słów skierowanych do tych ważnych w dniu ślubu osób.

Choć z reguły większość dodatków w dniu ślubu zależy od panny młodej to w przygotowania podziękowań dla drużby i druhny warto jest zaangażować również partnera.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: W autobusach i tramwajach nazwy przystanków zapowiedzą dzieci [POSŁUCHAJ]
Następny artykułW Galerii DNA w Sky Tower odbędzie się wyjątkowa licytacja wraz z degustacją win włoskich!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.