Już za niecałe dwa tygodnie w czwartek 9 czerwca 2022 r. w Galerii DNA w Sky Tower i na portalu Onebid.pl odbędzie się wyjątkowa Jubileuszowa 60. Aukcja Sztuki Współczesnej! To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego organizatorzy chcą uczcić 10-lecie domu Aukcyjnego DNA. Na uczestników czekają specjalne atrakcje.

Licytację poprzedzi degustacja włoskich win prowadzona przez znanego i lubianego, wrocławskiego sommeliera – Mirosława Lasotę. Podczas degustacji zasmakujecie starannie wybranych gatunków wina, dowiecie się, jak należy prawidłowo je przechowywać, w jakiej temperaturze serwować, oraz jak je pić.

Termin: 9. czerwca (czwartek)
18:00 – degustacja win włoskich
19:00 – start licytacji

Działalność Galerii i Domu Aukcyjnego DNA skoncentrowana jest wokół aukcji, wystaw, wernisaży, targów sztuki i konkursów. W ciągu ostatnich 10 lat zorganizowano blisko 100 aukcji, nie tylko we Wrocławiu, ale również w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Opolu czy Nałęczowie, a także blisko 50 wystaw indywidualnych i zbiorowych. Przez te lata aktywnej działalności właścicielom udało się znaleźć nabywców dla ponad 3500 obrazów. Sprzedane za pośrednictwem Galerii dzieła sztuki trafiły do klientów i kolekcjonerów z Polski oraz zza granicy, m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, ZEA, Kanady, Australii czy Singapuru.

Ceny wywoławcze rozpoczynają się już od 1000 zł. W licytacji udział weźmie 60 starannie wyselekcjonowanych obrazów.

Spora część obrazów to dzieła artystów, współpracujących z nami niemal od początku istnienia Galerii, m.in. Grzegorza Klimka, Violi Tycz, Gai Lastovjak, Dariusza Grajka czy Stanisława Tomalaka. W kolekcji aukcyjnej znajdą Państwo także dzieła klasyków współczesności – Moniki Krzakiewicz, Jana Wołka czy Mariana Danielewicza, a także wyjątkowy obraz znanej, wrocławskiej artystki, której prace znajdują się m.in. w MNWr – Krzesławy Maliszewskiej-Mazurkiewicz.

Udział w aukcji i degustacji jest bezpłatny, jednak ze względu ograniczonej ilości miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kontakt pod numerem: 790 225 790, e-mailowo: biuro@dnagallery.pl lub za pomocą formularza znajdującego się na dole strony: www.da.dnagallery.pl/udzial-w-aukcji

Każde z dzieł robi zupełnie inne wrażenie na żywo, dlatego koniecznie odwiedźcie Galerię DNA, w której od czwartku 2 czerwca będzie trwać wystawa przedaukcyjna. Obrazy można podziwiać w pełnej krasie, pośród kameralnego i sprzyjającego kontemplacji otoczenia, a ponadto właściciele chętnie odpowiedzą na pytania.

Licytować można:

  • stacjonarnie
  • online na portalu Onebid.pl
  • telefonicznie
  • zlecając nam licytację

(Więcej na temat sposobów licytacji)

– Jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych obrazów – od abstrakcji do klasycznych, figuratywnych przedstawień. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. – mówią przedstawiciele Galerii DNA.

Galeria DNA 
Sky Tower, ul. Powstańców Śl. 95
Wrocław
mail:  biuro@dnagallery.pl
tel. 790 225 790

Ważne linki:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyjątkowe pomysły na prezent dla świadków. Bestsellery 2022
Następny artykułPsia kupa na deser? Na Nadodrzu rusza druga odsłona akcji „Dekupaż”
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.