Wspierasz piłkarski Śląsk – możesz wybrać się na wycieczkę z Prezesem MPK Wrocław

0

Śląskowi Wrocław pozostały trzy mecze w walce o utrzymanie w ekstraklasie. Dwa, z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze, w roli gospodarza. Każdy, kto kupi bilety na te spotkania, może obejrzeć zajezdnię tramwajową bądź autobusową z wyjątkowym przewodnikiem.

Zacznijmy od piłkarskiego rozkładu jazdy – Śląsk Wrocław kontra Pogoń Szczecin, 7 maja, sobota, 17.30, Tarczyński Arena Wrocław. Po drugie – Śląsk Wrocław kontra Górnik Zabrze, 21 maja, sobota, godzina 17.30, Tarczyński Arena Wrocław.

Każdy, kto kupi bilety na te spotkania i wesprze piłkarzy WKS-u z trybun, otworzy sobie drogę do niecodziennej wycieczki. Do wyboru są dwie lokalizacje i dwie opcje – Zajezdnia Tramwajowa „Borek”, połączona z możliwością poprowadzenia tramwaju na własną rękę. Albo – Zajezdnia Autobusowa „Obornicka”, połączona z przejazdem zabytkowym Jelczem „Ogórkiem”. W tajniki zajezdni wprowadzi Was Prezes MPK – Krzysztof Balawejder, wierny kibic piłkarskiego WKS-u.

Gdzie dostarczyć bilety kupione na mecze? Wejściówki – wystawione dla tej samej osoby – przekażcie w terminie 23 – 31 maja, wraz ze swoimi danymi do kontaktu, do jednego z Biur Obsługi Pasażera MPK.

Wycieczki planowo rozegrają się w pierwszej połowie czerwca. O dalszych szczegółach będziemy Was informować w miarę rozwoju całej akcji.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOrganizacje ekologiczne z Czech, Polski i Niemiec reaktywowały dziś we Wrocławiu koalicję ,,Czas na Odrę”
Następny artykułPoznaj 6 klimatycznych wrocławskich ulic! Ukryte miejsca we Wrocławiu [CZĘŚĆ 2]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.