Wrocławski Rower Miejski wypożyczysz na Orlenie

0

Na początku marca zacznie się kolejny sezon Wrocławskiego Roweru Miejskiego. W efekcie współpracy firmy Nextbike ze spółką Orlen, wrocławski system zostanie powiększony o 5 stacji i 50 nowych pojazdów. Jednośladowce pojawią się na przełomie marca i kwietnia. 

PKN Orlen oraz Nextbike Polska nawiązało szerszą współpracę w aż 6 miastach. Poza Wrocławiem będzie można wypożyczyć rowery ze stacji benzynowej również w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Białymstoku.

Stacje rowerowe na stacjach benzynowych to oryginalny, ale tylko pozornie zaskakujący pomysł. Dzięki nim PKN ORLEN nie tylko rozszerza swoją ofertę dla dotychczasowych klientów, ale również otwiera się na nowe grupy konsumentów. To także sprawdzona platforma marketingowa do wspierania sprzedaży produktów i usług już dziś wykorzystywana przez liczne galerie handlowe, właścicieli biurowców, czy parki logistyczne w całej Polsce – mówi Tomasz Wojtkiewicz, Prezes Nextbike Polska, operatora Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

16678380764_81860fa58c_o

Rowery znajdujące się na stacjach Orlen będą w pełni kompatybilne z istniejącym już systemem roweru publicznego. Oznacza to, że wypożyczone pojazdy będzie można pozostawić na dowolnych, już istniejących, stacjach rowerowych na terenie miasta. System wypożyczenia pozostanie bez zmian – na Orlenach będzie można skorzystać z terminala bądź aplikacji mobilnej. Dla użytkowników stacji benzynowej zostanie jednak przygotowana specjalna strona internetowa, dzięki której, po uprzedniej rejestracji, będą mogli otrzymywać kupony zniżkowe na ofertę stacji oraz dodatkowe punkty VITAY.

– Chcemy wyznaczać nowe standardy, nie tylko związane z rynkiem paliw, ale także z podejściem do potrzeb konsumenta. A te wciąż ewoluują i wiemy, że nasi klienci coraz mocniej doceniają nie tylko ofertę produktową, ale także usługową na stacjach. Już dziś w kilku miastach na naszych stacjach można wypożyczyć samochód, teraz dostępne będą również rowery. Ta oferta wpisuje się w długofalowe myślenie o trendach w transporcie, takich jak choćby współdzielenie czy integracja systemu. Daje nam również zupełnie nowe narzędzia do efektywnej komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej.

Stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego znajdziemy na stacjach Orlen przy ulicach:

  • Ślężna 88A
  • Żmigrodzka 116
  • Ślężna 129A
  • Rawicka 2
  • Ks. Witolda 79

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMusicalowy „Frankenstein” powraca na scenę Capitolu
Następny artykułVintage Day w Barbarze – zlot miłośników stylu retro.
Odkryj Wrocław na nowo