Vintage Day w Barbarze – zlot miłośników stylu retro.

0
fot: profim.pl

Już za dwa tygodnie, 25 lutego we wrocławskim Barbarze odbędzie się zlot miłośników mody vintage, oraz oldschoolowego stylu bycia! Organizatorzy, Koty Vintage Store, cyklicznie organizują podobne wydarzenie w Warszawie, które przyciąga szereg zainteresowanych ludzi.

Jest to trzecia edycja tego wydarzenia we Wrocławiu, dwa wcześniejsze również odbyły się w tym miejscu i okazały się dużym sukcesem. Wydarzenie na Facebooku przyciągnęło już ponad 3 tysiące zainteresowanych osób! W tym dniu Bar Barbara na nowo wypełni się klimatem lat 60.

Główną atrakcją będzie zorganizowany targ, na którym fanatycy stylu vintage z pewnością odświeżą swoją garderobę i zaopatrzą się w szereg ciekawych pozycji modowych. Do Twojej dyspozycji będą zarówno ubrania sprzedawane przez profesjonalne firmy specjalizujące się w ubraniach kategorii retro, jak również i ubrania wystawione przez pojedynczych sprzedawców. Jeżeli więc nie masz planów na przyszłą niedzielę, właśnie otrzymałeś gotowy scenariusz! Kubek kawy w Etno Cafe, która mieści się w tym samym miejscu i od godziny 12. możesz całkowicie zmienić swoją garderobę za ekonomiczną kwotę, lub po prostu usiąść i porozmawiać z fanatykami stylu vintage,hipsterami i miłośnikami oldchoolu!

Gdzie: Bar Barbara Wrocław, ul.Świdnicka 8B                                                                  Kiedy: 25 lutego, godz. 12:00-17:00                                                                              Link do wydarzenia: facebook

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Rower Miejski wypożyczysz na Orlenie
Następny artykułJak działają nowe biletomaty i kasowniki we Wrocławiu?
Odkryj Wrocław na nowo