Wrocławski projekt dla seniorów nominowany do Światowej Nagrody SilverEco AWARD [ZAGŁOSUJ]

0
a

Wrocławski projekt dla seniorów – Akademia Leonarda da Vinci Złoty Wiek został nominowany do Światowej Nagrody SilverEco AWARD. Projekt kilka lat temu realizowany był przez Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem we współpracy z Magdaleną Filcek – znaną między innymi z działającej od jakiegoś czasu pierwszej w Polsce Kawiarenki Snu.

Rozstrzygnięcie konkursu już niebawem w Tokyo. Teraz twórcy projektu proszą o wasze głosy, które mogą przybliżyć im szanse na wygraną w konkursie. To jeden z czterech polskich projektów, który znalazł się na liście kilkudziesięciu nominowanych z całego świata!

 

Możliwość głosowania jest tylko do dziś (8.05.2019r.) do północy.

LINK pod którym możecie głosować na projekt (nr 3 – Akademia Leonarda da Vinci Złoty Wiek) : http://www.silvereco.org/awards/vote-for-your-candidate/

O Akademii Leonarda da Vinci Złoty Wiek

W ramach Akademii w okresie – maja do grudnia 2015 – uczestnicy skorzystali nieodpłatnie z minimum 100 godzin innowacyjnych, wielowymiarowych zajęć w trzech blokach tematycznych: Zdrowie, Umysł, Ciało.

Akademia Leonarda da Vinci był pierwszym tego typu projektem w mieście Wrocławiu, dającym szansę na wielowymiarowy rozwój seniorów poprzez uczestnictwo w specjalnie dostosowanych do ich wieku i możliwości zajęć.

W programie:

  • obsługa urządzeń mobilnych (nowe technologie, warsztaty filmowe),
  • zakładanie i prowadzenie bloga (storytelling w blogosferze),
  • sztuka kulinarna (carving, kuchnia molekularna),
  • modelowanie konstrukcji Leonarda da Vinci 3D,
  • projektowanie EKO-ogrodu na balkonie,
  • ćwiczenia pamięci (spa dla mózgu, rysunek lewą i prawą ręką, terapia muzyką),
  • warsztaty ruchowe (taniec, Quigong, Joga Iyengara, Joga Antigrawvity, Aqua Aerobic, Nordic Walking),
  • edukacja prozdrowotna (dietetyka, anatomia).

Ponadto: wernisaż, gra miejska, pokój logicznych zagadek, niepowtarzalne widowisko taneczno – teatralne w wykonaniu uczestników Akademii.

Trzymamy kciuki a Was zachęcamy do głosowania!
LINK pod którym możecie głosować na projekt (nr 3 – Akademia Leonarda da Vinci Złoty Wiek) : http://www.silvereco.org/awards/vote-for-your-candidate/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzieci z całego świata zamieszkają przez dwa tygodnie w domach Polskich rodzin
Następny artykułVertigo Summer Jazz Festiwal 2019 – koncerty na plażach, dachach i na statku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.