Wrocławska firma Link Taxi będzie wozić za darmo służbę medyczną. Ruszają z akcją ,,Wozimy Bohaterów”

0

Wrocławska firma Link Taxi stanęła na wysokości zadania. Chce pomóc tym, którzy w czasie trwania epidemii stoją na pierwszym froncie walki z chorobą – lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym. Firma ruszyła właśnie z akcją ,,Wozimy bohaterów” i bezpłatnie będzie transportować do pracy i do domu pracowników służby medycznej.

,,Naszym wspólnym interesem jest, by obywatele możliwie ograniczyli poruszanie się po mieście, stąd nasze szczere wsparcie dla akcji #stayhome #zostanwdomu. Z ekonomicznego punktu widzenia to dla naszej branży katastrofa, ale są sprawy ważniejsze i nie czas żałować róż jak płoną lasy” – piszą na swoim facebookowym profilu wyjaśniając szczegóły akcji.

Ich post wzbudził już bardzo duże uznanie w mediach społecznościowych. Informację o akcji polubiło i udostępniło już kilkaset osób. Warto dodać, że w akcję pomocy bohaterom ruszyły również inne branże m.in. odzieżowe i gastronomiczne.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy Link Taxi proszone są o zgłaszanie się do nich w wiadomości prywatnej na facebooku.
Link: https://www.facebook.com/linktaxipolska/

Z akcji mogą skorzystać pracownicy:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Akademicki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane