Tramwaje i autobusy będą kursować we Wrocławiu rzadziej! [WAŻNE]

0
fot. UM W

Od wtorku 17 marca br. wrocławska komunikacja tramwajowa i autobusowa w dni powszednie będzie jeździła według rozkładów sobotnich.

Wszystkich, którzy mają taką możliwość MPK Wrocław zachęca do zostania w domu.

1/3 motorniczych to kobiety, a w wielu wypadkach także mamy. Wprowadzone zmiany mają na celu pogodzenie obowiązków ciążących na MPK (zaobserwowany jest bardzo duży spadek podróżujących) z powinnościami pracodawcy zatrudniającego ponad 2500 osób.
Kilkadziesiąt tysięcy uczniów, ponad 100 tys. studentów, rodzice uczniów, pracownicy korporacji na pracy zdalnej, pracownicy wyłączonych jednostek – będzie ok 250 tys. osób mniej.

Dodatkowo, z uwagi na bezpieczeństwo pracowników Biura Obsługi Pasażera, którzy mają bezpośredni kontakt z dużą liczbą pasażerów, zdecydowano o zamknięciu do odwołania BOP przy ulicy Bolesława Prusa.

Sprawy cały czas będą załatwiane mailowo przez reklamacje@mpk.wroc.pl i bop@mpk.wroc.pl lub telefonicznie przez Infolinię (tel. 71 321 72 71 lub 71 321 72 70).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławska firma Link Taxi będzie wozić za darmo służbę medyczną. Ruszają z akcją ,,Wozimy Bohaterów”
Następny artykułWirtualne spacery po puszczy i muzeach, zajęcia jogi i koncerty online. Tak Wrocławianie kulturalnie spędzają czas w domach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.