Kochani! Dziś zapraszamy Was do dołączenia do grupy facebookowej, która powstała jako forum do naszej strony kochamwroclaw.pl

Jest to przestrzeń, w której będziecie mogli dzielić się wszystkim co związane jest z naszym miastem, a co Was interesuje, cieszy, lub niepokoi.

Zachęcamy Was do zadawania pytań i dyskutowania na nurtujące Was tematy.
Jako redakcja, będziemy starać się pomagać Was w rozwiewaniu wątpliwości dotyczących np. mniej lub bardziej znanych miejsc we Wrocławiu, czy też inwestycji, które są planowane na najbliższe lata.

Mamy nadzieję, że to Wy będziecie głównymi twórcami tego co będzie działo się na naszym
wspólnym forum.

Dołączcie do grupy Wrocław – Hyde Park i pozwólcie nam bliżej poznać Was – naszych fanów i czytelników naszej strony. Wasze opinie, uwagi i propozycje tematów będą dla nas z pewnością inspirujące i będą nas motywować do dalszego działania, wspólnie z Wami!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTak będzie wyglądać galeria Wroclavia!
Następny artykułOd Pöpelwitz, przez Wzgórze Mikołajskie, aż do Business Garden Wrocław. Zobacz, jak zmieniało się sąsiedztwo stacji Mikołajów. (Zdjęcia i wizualizacje)
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.