Wrocław: Zakochany tramwaj na Walentynki – wybierz się w podróż pełną muzyki i niespodzianek

0
fot. fb/MPK Wroclaw

Walentynki w tramwaju? MPK Wrocław przygotowało niespodziankę, nie tylko dla zakochanych. Koncert w jednym z najbardziej kultowych wrocławskich tramwajów – to z pewnością przepis na udany dzień.

Walentynki we wrocławskim MPK potrwają od 13 do 14 lutego. Warto jednak pamiętać, że miłość należy okazywać sobie każdego dnia. W magiczną podróż po Wrocławiu zabierze pasażerów „Gustaw”, a więc historyczny tramwaj Konstal N. W środku pojazdu będą czekały kolejne atrakcje.

– Miłość jest darem dostępnym dla każdego, także dla singli – mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK. – Dlatego zachęcam wszystkich by w tych dniach celebrować przyjaźń, życzliwość, sąsiedzkie relacje i wszystko co jest dla nas ważne. Miłość niejedno ma imię i z takim przesłaniem zachęcam wszystkich do skorzystania z naszego zaproszenia.

Jak wiele powstało piosenek o miłości? Tego nie wie nikt. Te najbardziej popularne będzie można usłyszeć w naszym tramwaju. Nie zabraknie także innych znanych przebojów, które umilą czas każdemu – nie tylko zakochanym. Dla pasażerów wystąpią znani wrocławscy muzycy: Anna Kamińska z Emilem Smardzewskim oraz Wojciech Lechończak „Cieniu”.

Chętnych w słodki nastrój wprowadzi wata cukrowa, a spragnieni spotkań będą mogli liczyć na towarzystwo maskotki MPK Wrocław – Gucia.

fot. fb/MPK Wroclaw

Zrób zdjęcie w tramwaju i zgarnij bluzę MPK

W tych dniach dla pasażerów tramwaju przygotowana została także niespodzianka. Autorzy najciekawszego zdjęcia zrobionego w walentynkowym tramwaju otrzymają bluzy z motywem wrocławskiego MPK oraz możliwość prowadzenia tramwaju w naszym symulatorze szkoleniowym.

Nigdy nie wątpiłem w kreatywność naszych pasażerów, więc jestem przekonany, że i tym razem staną na wysokości zadania. Miłość nie jedno ma imię i mam nadzieję, że to pokażą zrobione fotografie – dodaje szef spółki.

Zdjęcia należy zamieścić na portalu Facebook w komentarzu pod specjalnie przygotowanym na tę okoliczność postem na profilu MPK Wrocław.

Więcej słodkości!

Walentynki dotarły również do sklepu miejskiego przewoźnika. Teraz, oprócz akcesoriów oraz odzieży z motywami transportu zbiorowego, można zakupić tam pyszne czekoladki nawiązujące swoją stylistyką do tramwajów i autobusów. Produkty dostępne są
w Biurach Obsługi Pasażera (przy al. Kromera 21a – czyli na pętli tramwajowo – autobusowej „Kromera” – i przy ul. Świeradowskiej 22) oraz pod adresem www.sklep.mpk.wroc.pl.

Rozkład jazdy

Tramwaj kursować będzie 13 i 14 lutego od godziny 14:00 do 20:00. Trasę rozpocznie przy przystanku „Opera” i będzie odjeżdżał z niego o każdej pełnej godzinie, aż do godziny 19:00. Tramwaj kursować będzie przez następujące przystanki: Opera – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Most Uniwersytecki – Drobnera – Plac Bema – Mosty Młyńskie – Hala Targowa – Galeria Dominikańska – Skargi – Teatralna – Opera.

Rozpoczynając ostatni kurs o godzinie 20:00, tramwaj „Gustaw” po przystanku Dubois będzie kierował się w stronę zajezdni Ołbin.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 6 idealnych pomysłów na Walentynki we Wrocławiu

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstał nowy mural! W ciemności świeci i ukazuje się na nim biblijna postać
Następny artykułWyjazd zimą do ciepłych krajów – jak się przygotować, aby był bezpieczny i niezapomniany?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.