Wrocław WOŚP: Licytacja kotletów mielonych zrobionych przez Prezydenta Jacka Sutryka

0

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji włącza się jak co roku wiele organizacji, firm i osób, które wystawiają do wylicytowania różnorodne przedmioty i usługi.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, również przyłącza się do internetowych aukcji, wystawiając do wylicytowania m.in. własnoręcznie robione kotlety mielone.

,,Mieleńce, rumsztyki, sznycle, frykadele – na zimno, na ciepło lub prosto z patelni! Ilu kucharzy, tyle przepisów na danie, którego kosztował każdy z nas.

To właśnie kotlety mielone są przedmiotem tej aukcji. Potrawa, wydawałoby się, niewyszukana, ale kucharz niezwykły – specjalnie dla Ciebie mielone według własnego przepisu usmaży Jacek Sutryk!” – czytamy na stronie aukcji w serwisie allegro.pl

LINK DO AUKCJI: kliknij

,,Jacek Sutryk, na co dzień Prezydent Wrocławia, społecznik, pasjonat sportu, od wielu lat aktywnie wspiera działania WOŚP. Miłośnik dobrej kuchni i kucharz amator. Wylicytuj mielone, aby wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz (livestream), jak Jacek Sutryk radzi sobie w kuchni i gotuje specjalnie dla Ciebie.

Na terenie Dolnego Śląska kucharz dostarczy kotlety osobiście.

Termin realizacji (nie później niż 30 czerwca 2022) zostanie ustalony ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: WOŚP 2022 ponownie zagra na wrocławskim Rynku! [DATA, SZCZEGÓŁY]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: W mobilnej kawiarence przy ZOO nielegalnie sprzedawano grzańca. Interweniowała policja
Następny artykułWrocław: Niezwykła wystawa Machiny Leonarda da Vinci, którą musisz zobaczyć!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.