WOŚP 2022 ponownie zagra na wrocławskim Rynku! [DATA, SZCZEGÓŁY]

0
fot. fb/WOŚP Wrocław

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra we Wrocławiu wyjątkowo głośno – zapowiadają organizatorzy. Akcja powraca na wrocławski Rynek. W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w dniach 29-30 stycznia 2022r.  

Jubileuszowy 30. Finał WOŚP we Wrocławiu będzie pod każdym względem wyjątkowy. Dwudniowe świętowanie potrwa od 29 do 30 stycznia, a feta po roku przerwy powraca na wrocławski Rynek. I tym razem nie zabraknie koncertów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz wspaniałych atrakcji, o których przeczytacie tutaj: kliknij

Hasło tegorocznego finału to ,,Przejrzyj na oczy”.

Tym razem celem jest zebranie jak największej kwoty, która zostanie przeznaczona na okulistykę dziecięcą. Uczestnicy wspólnie będą starać się o zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku.

30. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
29-30 stycznia 2022 | Wrocławski Rynek

CZYTAJ RÓWNIEŻ: WOŚP 2022. Jubileuszowa edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [TERMIN, SZCZEGÓŁY]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDolny Śląsk: Tu zobaczysz magiczne iluminacje. 6 niezwykłych miejsc!
Następny artykułNarty biegowe: 10 świetnych tras na Dolnym Śląsku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.