Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu: Warsztaty w Centrum Kultury Zamek!

0
fot. fb/Centrum Kultury Zamek

W najbliższym czasie w CK Zamek w Leśnicy odbędzie się wiele interesujących wydarzeń dla dzieci i rodzin z dziećmi. Wsród nich propozycje z okazji ferii, Dni Babci i Dziadka oraz wspólne kolędowanie.

Zbiórka portretów na Dzień Babci i Dziadka

Termin: Zbiórka trwa do 13 stycznia, wystawa odbędzie się 21 stycznia na Placu Świętojańskim

https://www.facebook.com/events/3144767182410037/

Już niedługo, już za chwilę Dzień Babci i Dzień Dziadka/ CK Zamek ma dla Was propozycję na ciekawą formę uczczenia tego święta. Prześlijcie rysunkowe portrety swoich babć i dziadków, z których stworzona zostanie galeria portretów na pl. Świętojańskim. Otwarcie 21 stycznia. 

Prześlijcie zdjęcie/skan narysowanych portretów babci, dziadka – na maila galeria@zamek.wroclaw.pl lub przez formularz Akcja Dzień Babci i Dziadka (google.com) Możecie też przynieść portrety osobiście do Zamku i zostawić na recepcji.

Portrety zostaną wydrukowane i stworzona z nich zostanie galeria w plenerze na pl. Świętojańskim. Potem wystarczy już tylko zaprosić babcię lub dziadka na uroczyste szukanie swojej podobizny w naszej galerii.

Warsztaty zimowe „Fantastyczne Światy” 

Termin: 31.01 – 04.02.2022

W tym roku dla ciekawskich młodych ludzi Zamek w Leśnicy zostanie zaczarowany! W czasie tegorocznych ferii zimowych Wasze dzieci odwiedzą fantastyczne magiczne krainy, poznają tradycje, legendy i baśnie z różnych stron świata, wyżyją się artystycznie i twórczo spędzą czas!

Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33620

Kolędowanie w Leśnicy

Termin: 13 stycznia, od g. 16:00

CK Zamek zaprasza na kolędowanie w Leśnicy z grupą Kukaj kukawko! Uczestnicy wcielą się w rolę kolędników, poznają tradycyjne kolędy i zaśpiewają na leśnickich podwórkach.

Start o 16:00 przy wejściu do Zamku. Następnie wraz z grupą kolędników orszak ruszy na leśnickie podwórka: 16:20 podwórko przy ul. Snycerskiej 17:10, podwórko przy ul. Średzkiej, 18:00 podwórko przy ul. Krępickiej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wrocław: Ferie zimowe 2022 na Dolnym Śląsku. Kiedy przypadają w tym roku?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNarty biegowe: 10 świetnych tras na Dolnym Śląsku
Następny artykułWniosek o dodatek osłonowy. Gdzie złożyć we Wrocławiu?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.