Wrocław: W sobotę kolejna bezpłatna potańcówka na placu Wolności!

0

Półmetek wakacji to dobra okazja do udziału w kolejnej Potańcówce Wrocławskiej, na którą zaprasza Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Tradycyjnie miejscem tanecznej zabawy będzie pl. Wolności (pod NFM). Wspólna zabawa potrwa od 18.00 do 23.00. Muzycznie zaproponujemy podróż przez popowe lata 90. 

Dzięki współpracy z fundacją Niepełnosprawni Stabłowice i przyjaciele w części terenu potańcówki zostanie wydzielona otwarta strefa dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz miejsca do zabawy znajdą się namiot i wygodne miejsca do odpoczynku, a w niedalekiej odległości toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Ponownie towarzyszyć będą instruktorzy tańca i tancerze studia tańca La Rosa Negra. Na placu Wolności pojawią się już o 18.00 i zaproszą do wspólnej, plenerowej lekcji tańca, warto zatem przybyć na potańcówkę.

Jak zawsze przygotowana zostanie strefa odpoczynku, gdzie będzie można nabrać sił i energii do zabawy. Na darmową kranówkę w kilku smakach zaprasza bar wodny zorganizowany przez MPWiK Wrocław, będą też foodtrucki.

Ze względów bezpieczeństwa potańcówka została zgłoszona jako impreza masowa, organizatorzy proszą, by zapoznać się z jej regulaminem (dostępny na stronie WCRS).

Kolejne potańcówki odbędą się: 27 sierpnia i 17 września. Wszystkie potańcówki są częścią obchodów Roku Dobrych Relacji.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSkok do wielkiej piaskownicy, czyli Runmageddon wraca pod Wrocław, do Rolantowic
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 7 interesujących wydarzeń [6-8.08.22]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.