Skok do wielkiej piaskownicy, czyli Runmageddon wraca pod Wrocław, do Rolantowic

0

Organizator najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami potwierdził lokalizację letniego Runmageddonu Wrocław! Będzie nią pełna wyzwań i piasku Piaskownia Rolantowice.

Weekend 20-21 sierpnia warto zaznaczyć sobie w kalendarzu, bo właśnie wtedy będzie można przeżyć najlepszą przygodę!

20-21 sierpnia br. fani przygody i ekstremalnych wrażeń ruszą na podbój Piaskowni Rolantowice. Tam czekać na nich będzie aż 7 formuł, w tym sportowe wyzwanie dla  dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizator poprowadzi zmyślne trasy i postawi finezyjne konstrukcje tak, by dostarczyć jak najwięcej wrażeń startującym. Dzieci wskoczą w akcję Runmageddonu Kids i pokonają 1 kilometr i 10 przeszkód. Młodzież od 12-15 lat ruszy na trasę formuły Junior.

Przebiegnie 2 kilometry oraz stanie  twarzą w twarz z ponad 15 utrudnieniami. Osoby po 16 roku życia będą mogły zdecydować się na start w formule Intro a Rekrut, czyli mają do wyboru 3 lub 6 kilometrów oraz 15 lub 30 przeszkód. Zaś dorośli będą mogli podjąć decyzje o starcie w formule Classic i pokonać 12 kilometrów z 50 przeszkodami.

Nocny Bieg po Piaskowni

Po kilkutygodniowej przerwie podczas Runmageddnu będzie można także wziąć udział w Nocnym Rekrucie i do tego jeszcze w tak wyjątkowym anturażu. Po zmroku, przy oświetleniu pochodni i czołówek uczestnicy będą mogli ruszyć w ekscytującą podróż po piasku. Ich zadanie  polegać będzie na przemierzeniu 6 kilometrów i pokonaniu około 30 przeszkód. –Po raz trzeci będziemy w Rolantowicach. To wspaniałe miejsce, gdzie można poczuć się bohaterem przygodowego filmu. Piasek i rozległy teren sprawiają wrażenie wielkiej pustyni, którą dzielnie przemierzamy, mierząc się z utrudnieniami. Runmageddończycy uwielbiają to miejsce, dlatego chętnie tu przyjeżdzają. Runmageddon w Rolantowicach daje też możliwość połączenia dwóch przyjemności. Jednego dnia startujemy a drugiego zwiedzamy piękny Wrocław – mówi Adam Ryszczyk, dyrektor eventu.

Zapisów na event można dokonać poprzez stronę www.runmageddon.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław śpiewa z Warszawą. Koncert z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
Następny artykułWrocław: W sobotę kolejna bezpłatna potańcówka na placu Wolności!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.