Wrocław: Otwarcie basenów letnich Orbita. Ceny i nowości w ofercie

0

W czwartek, 16 czerwca, po raz pierwszy w tym roku będzie można skorzystać z nowoczesnego kompleksu basenów Orbita, przy ul. Wejherowskiej 34. Czekać na was będzie kilka nowości w ofercie .

Urozmaicona strefa gastronomiczna oraz karnet trzydziestodniowy. – Wszyscy, którzy planują urlop we Wrocławiu, będą mogli zakupić karnety trzydziestodniowe – zachęca Dariusz Kowalczyk, prezes WCT Spartan, zarządcy kompleksu.

Są one ważne przez 30 dni od daty zakupu i dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: https://spartan.wroc.pl/plywalniaorbita/letnia. Koszt karnetu to 350 zł.

Pojedyncze bilety wstępu będą do nabycia za 30 zł (normalny od poniedziałku do piątku) i 35 zł (sobota-niedziela) oraz za 24 zł (ulgowy od poniedziałku do piątku) i 30 zł (sobota-niedziela).

Wejściówki ulgowe przysługują młodzieży uczącej się w wieku 5-19 lat oraz osobom powyżej 65. roku życia i niepełnosprawnym wraz z opiekunem. W cenniku znajdują się także bilety rodzinne (24 zł od poniedziałku do piątku, 30 zł w weekendy) – dla minimum trzech osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych.

Ofertę uzupełniają: wejściówka na Kartę Rodzina Plus (50 procent zniżki) oraz bilet za 19 zł, obowiązujący w dni powszednie – dla tych, którzy nie lubią tłumów lub którzy chcą aktywnie wypocząć po pracy i popływać w komfortowych warunkach.

Pływalnia Letnia Orbita przy ul. Wejherowskiej 34, otwarta w dni powszednie w godz. 9-19, a w weekendy 9- 20.

To kompleks trzech basenów odkrytych wykonanych w technologii stali nierdzewnej, wybudowanych na The World Games w 2017 roku.

Wymiary basenów: pływacki 50×25 m, gł. od 1,6 m do 1,8 m; rekreacyjny 50×25 m, strefa wypłycona wraz ze zjeżdżalniami, gł. od 1 m do 1,4 m; brodzik – gł. 40 cm, z fontanną, w pobliżu plac zabaw dla dzieci).

Na klientów czeka 50 bezpłatnych leżaków, a także wzbogacona oferta gastronomiczna. Honorowane będą karty Rodzina Plus i Multisport.

Przypomnijmy, że od 1 czerwca czynne są kąpieliska Morskie Oko (ul. Chopina 27), Glinianki (ul. Kosmonautów 2) i Kłokoczyce (ul. Kłokoczycka).

24 czerwca otwarte zostaną 2 bezpłatne kąpieliska przy:
• ul. Królewieckiej (Maślice)
• ul. Jeziorowej (Pawłowice)

Na wszystkich tych obiektach dyżur pełnić będą ratownicy, czynne będą punkty medyczne, toalety oraz oznaczone plaże i miejsca do bezpiecznej kąpieli.

Sezon letni zakończy się 31 sierpnia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTrening cardio – co to jest i jakie ma zalety?
Następny artykułRuszają wycieczki górskie po Sudetach dla osób z niepełnosprawnościami
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.