a

27.02. Aquapark Wrocław udostępnia nowe atrakcje w  strefie Saunarium – ogród zimowym oraz tężnia solankowa. Ogród zimowy jest cały wykonany ze szkła, zarówno ściany jak i sufit. Pozwoli gościom na relaks oraz obserwację nocnego nieba zimą. Latem będzie łączył pokój relaksu z ogrodem saunowym.

W ogrodzie pomiędzy saunami zewnętrznymi powstała tężnia solankowa o wymiarach 8x2m. Jest to konstrukcja z drewna i gałęzi tarniny, która służy do zwiększenia soli w solance. Korzystanie z tężni poprawia kondycję organizmu i ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

– W strefie Saunarium otwieramy nowe atrakcje Ogród Zimowy oraz tężnię solankową. Jest to idealne miejsce relaksu, ogród jest cały wykonany ze szkła. Leżąc na leżaku można podziwiać otaczająca przyrodę lub gwieździste niebo. Tężnia solankowa ma właściwości zdrowotne. Korzystnie wpływa na układ nerwowy oraz pozytywnie wpływa na układ odpornościowy. – mówi Adrianna Pawlicka rzecznik prasowy Aquapark Wrocław.

Wyjątkowe miejsce relaksu w Aquaparku Wrocław

 W zeszłym roku ogród w strefie Saunarium przeszedł modyfikację, został połączony z wioską saunową zyskując łącznie ponad 6tys. m2 zielonej powierzchni. Powstała grota Śnieżna, czyli profesjonalna przestrzeń do schładzania po ceremoniach o temperaturze około -8 stopni oraz palenisko, przy którym będziemy rozpalać ognisko z ekologicznego drewna.

– Strefa Saunarium we wrocławski Aquaparku to dla nas wyjątkowe miejsce relaksu. Możemy się pochwalić, ponieważ mamy największy ogród saunowy w Polsce. Bardzo licznie odwiedzany przez naszych gości. Połączyliśmy obecny ogród saunowy z wioską saunową i uzyskaliśmy w sumie 6000 mkw. nowej przestrzeni pełnej kwiatów, nowych krzewów i drzew. W jednym z domków saunowych stworzyliśmy grotę lodową, czyli profesjonalną przestrzeń do schładzania się po ceremoniach o temperaturze około -8 stopni – mówi Oskar Kusztal lider strefy Saunarium WPW. S.A

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułModne detale: Jak wybrać stylowe, męskie dodatki do letniej garderoby?
Następny artykułPomysł na czwartkowy wieczór we Wrocławiu. Urodziny Centrum Sztuki WRO
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.