Wrocław na weekend: Pchli Targ przy Centrum Historii Zajezdnia

0

Gdzie szukać ciekawych perełek z drugiej ręki? Albo jak się pozbyć zalegających w szafie szpargałów?

Pchli Targ w Centrum Historii Zajezdnia to idealne miejsce, aby sprzedać, kupić lub przynajmniej potargować. A jest w czym wybierać: galanteria, książki, płyty, gry planszowe i komputerowe, filmy, starocie, ubrania, zabawki, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie… Pchli targ w Zajezdni to również miejsce spotkań hobbystów i twórców oraz odbiorców kultury.

Każdy sprzedający we własnym zakresie organizuje sobie miejsce sprzedaży (stolik, krzesła, wieszaki). Do samego placu można przyjechać samochodami i zaparkować na parkingu tuż przy miejscu sprzedaży.

Zgłoszenia dla sprzedających: pod numerem telefonu: +48 71 7159600 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 lub na adres e-mail: pchlitarg@zajezdnia.org, najpóźniej do piątku poprzedzającego planowane wydarzenie.

Udział dla sprzedających i kupujących jest bezpłatny

Przed zgłoszeniem koniecznie zapoznaj się z regulaminem na stronie zajezdnia.org.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend z Barbie w Aquapark Wrocław
Następny artykułDepilacja kiedyś a dziś
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.