Weekend z Barbie w Aquapark Wrocław

0
Fot. fb/Aquapark Wrocław

W dniach 21-23.07 Wrocławski Aquapark zamienia się w różową wyspę Barbie. Na gości czeka mnóstwo niespodzianek i zabawy. W programie animacje dla dzieci, różowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, warsztaty robienia bransoletek oraz konkursy. Główną atrakcja będą wybory na Barbie i Kena Aquaparku.

Na wygranych czekają niespodzianki karnety i wejściówki do Aquaparku oraz bilety do Multikina, które można wykorzystać na nowy film „Barbie”.

Modna na lakę Babie powróciła na dobre, wszystkie dziewczyny duże i małe szaleją i podążają za trendem Barbie. Weź swoją lalkę Barbie do Aquaparku i odbierz nagrodę niespodziankę u animatorek.

W programie również zajęcia sportowe Zumba i Aqua Zumba z Rafaello. W AquaBarze różowe specjały makaroniki, donuty, panna cotta z musem malinowym oraz koktajle owocowe.

Szaleństwo w klimacie Barbie i najlepsza wodna zabawa w mieście już w ten weekend 21-23.07 w godzinach 12:00 – 18:00 w Aquapark Wrocław ul. Borowska 99.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSzukasz podgrzewacza do jedzenia? Sprawdź, jaki będzie najlepszy!
Następny artykułWrocław na weekend: Pchli Targ przy Centrum Historii Zajezdnia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.