Wrocław: Na Rondzie przy Powstańców Śląskich powstaje miejska plaża ze sceną muzyczną!

0
fot. Adam Bystry

Szczegółowe informacje na temat tego kiedy startuje przestrzeń, nie są jeszcze do końca znane, ale już widać intensywne prace na Rondzie pl. Powstańców Śląskich. Zamontowano już skrzynie z roślinami, wysypano przestrzeń pod plażę, tworzona jest drewniana scena.

To kolejna plenerowa przestrzeń dla mieszkańców Wrocławia, która z pewnością spodoba się osobom z rejonów ul. Powstańców Śląskich. Przystanek ,,Rondo” – bo tak będzie nazywać się nowy beach bar w mieście, oprócz możliwości wypoczęcia na leżakach z zimnymi napojami w ręce, zapewni również ucztę muzyczną.

fot. Adam Bystry

Za realizację działań w tej części miasta odpowiada znany klub muzyczny Vertigo Jazz Club & Restaurant. Na nowo powstałej scenie spodziewać się więc można koncertów w jazzowym klimacie.

fot. Adam Bystry

,,Vertigo otwiera w tym roku scenę plenerową, letnie miejsce spotkań! Przystanek to miejsce spotkań niezaplanowanych i spontanicznych. Gdyby jednak stał się miejscem spotkań? Wysiądź na przystanku, przestań pędzić i po prostu przystań. Już wkrótce spotkamy się na Przystanek Rondo!” – zapowiadają organizatorzy.

Jak Wam się podoba nowa miejska plaża w tej części Wrocławia?
fot. Adam Bystry

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowe Beach Bary we Wrocławiu w tym sezonie! Gdzie otworzą się kolejne miejskie plaże? [SPRAWDŹ]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSchrony przeciwlotnicze we Wrocławiu. Niezwykła historia bunkra przy ul. Legnickiej [CYKL: ŚLADY HISTORII]
Następny artykułNajlepsze dramaty, które musisz obejrzeć
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.