a

Z roku na rok przybywa nowych miejsc do wypoczynku i rekreacji we Wrocławiu. Jednymi z nich bez wątpienia są miejskie plaże. Na ten moment jest już ich kilkanaście w mieście, a w nowym sezonie przybędą kolejne. Gdzie pojawią się kolejne beach bary?

W 2022 roku 3 nowe miejskie plaże będą zlokalizowane na Maślicach, w Parku zachodnim i Parku Tysiąclecia. To świetna wiadomość dla mieszkańców tych części miasta.

Plaża na Królewieckiej

Pierwszy beach bar pojawi się na Maślicach w okolicach stawu przy ul. Królewieckiej. W tej części Wrocławia z prędkością światła przybywa nowych budynków mieszkalnych, więc na pewno plaża będzie cieszyć się dużym powodzeniem.

Lokalizacja przy wodnym akwenie, sporo zieleni wokół i ponad 2000 mkw. powierzchni, to duże atuty nowej plaży w tym miejscu.

Beach Bar w Parku Zachodnim

Kolejna plaża powstanie w Parku Zachodnim w rejonie Pilczyc, Popowic, Gądowa i Kozanowa. Beach bar będzie miał 500 mkw i zlokalizowany zostanie w przyjemnym miejscu, w otoczeniu drzew i zieleni.

W tym miejscu istniała już mała plaża, ale od tego roku będzie miała nowego właściciela i być może zmieni swój wygląd. Trwa przetarg.

Plaża w okolicach Nowego Dworu i Muchoboru

Ostatni z nowych beach barów powstanie na przeciwko Wrocław Fashion Outlet w Parku Tysiąclecia. To dobra wiadomość dla mieszkańców Nowego Dworu i Muchoboru.

Przetarg na tę plażę został już rozstrzygnięty, Niebawem ruszą prace przygotowawcze.

Szerszą listę plaż znajdziecie tutaj: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław vs Poznań: Które miasto jest lepsze do życia?
Następny artykułSzukaj krasnoludków z gitarami i wygraj bilety na 3-Majówkę!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.