Wrocław Koncerty

Od października rozpoczynamy cykl „Wrocław Koncerty” – cotygodniowy przegląd koncertów, czyli co jest grane we Wrocławiu

Dla większości ludzi, a zwłaszcza młodych osób, w mniejszym lub większym stopniu, muzyka stanowi istotny element życia, a raczej codzienności. Nie każdy chodzi regularnie na koncerty rockowe czy jazzowe, ale chyba każdy ma przy sobie słuchawki, jadąc na uczelnie czy do pracy. Jednak dla tych pierwszych (choć oczywiście nie tylko) Wrocław to istny muzyczny raj. Praktycznie każdego dnia organizowane są przeróżne koncerty, jam sessions, open mike itp. Oferowana jest cała paleta stylów muzycznych, od jazzu przez rap i pop aż po rock i heavy metal. Wiele eventów dzieje się w tym samym dniu, ale nierzadko w różnych godzinach, dlatego też można wybrać się na prawdziwy maraton dźwięków, choćby jednego dnia.

A oto line up na najbliższy tydzień:

Poniedziałek 8/10/2018 godz. 19

W Narodowym Forum Muzyki coś dla wiernych fanów Krzysztofa Myszkowskiego – koncert najnowszej płyty Starego Dobrego Małżeństwa. Poezja dosłownie i w przenośni.

link do wydarzenia i biletów:

http://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event/6529

Wtorek 9/10/2018 godz. 20

82 rocznica urodzin artystki, którą można nazwać malarką polskiej sztuki muzycznej –  Agnieszki Osieckiej. W Starym Klasztorze cyklicznie organizowane są eventy związane z jej twórczością. Tym razem wieczór poświęcony będzie utworom Maryli Rodowicz w wykonaniu wrocławskiej wokalistki Nikoli Wardy.

link do wydarzenia i biletów:

https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/agnieszka-osiecka/

Środa 10/10/2018 godz.20

W środę moc na pewno będzie z Wami. W Hali Stulecia posłuchacie dźwięków z odległej galaktyki – koncert symfoniczny muzyki Johna Williamsa, nagrodzonego Oscarem za IV cz. Gwiezdnych Wojen – Nową Nadzieję.

link do wydarzenia i biletów:

https://www.eventim.pl/star-wars-in-concert-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&erid=1447647

Czwartek 11/10/2018 godz. 20

W Starej Piwnicy coś dla osób lubiących eksperymenty muzyczne – mieszanka folku z punkiem, country i bluesem. Zapraszamy na koncert zespołu Continental, nowego projektu Ricka Bartona, który z pewnością znany jest słuchaczom celtyckiego punk rocka.

link do wydarzenia i biletów:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/continental/

Piątek 12/10/2018

Druga edycja Age of Love. W Surowcu wpadniecie w trans kwaśnych dźwięków. 2 noce techno, acid house i goa. Jeśli chcecie wejść w weekend z mocnym brzmieniem syntezatorów, to zdecydowanie nie może Was tam zabraknąć.

link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/297259750868421/

Sobota 13/10/2018 godz. 20

W sobotę wszyscy jesteśmy NWJ, czyli premierowy koncert najnowszej płyty TEDE. Warszawski raper zapowiada dużą ilość bangerów, więc wpadajcie do Akademii Club na całonocne szaleństwo.

link do wydarzenia i biletów:

https://ticketos.pl/event/1126/

Niedziela 14/10/2018 godz. 20

Na zakończenie tygodnia chillout w rytmie kong. Vertigo na ten wieczór zamieni się w meksykańską Hawanę a muzycy z The Cuban Latin Jazz będą idealnymi przewodnikami po niej.

link do wydarzenia i biletów:

https://www.koncertomania.pl/koncert/3291189/bilety-the-cuban-latin-jazz-music-of-buena-vista-wroclaw-14-10-2018.html

wrocław koncerty

W kolejną niedzielę przegląd „Wrocław Koncerty” na tydzień 15.10 – 21.10

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKościuszkowska Dzielnica Mieszkaniowa – wielkomiejskie oblicze miasta
Następny artykułTANI NOCLEG W CENTRUM MIASTA – NAJLEPSZE HOSTELE WE WROCŁAWIU