wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 18/03-24/03

18/03/godz. 18:30

Poniedziałek zaczynamy od połączenia nauki z przyjemnością. Wszyscy, nawet ci, którzy w pracy czy życiu codziennym nie są intensywnie praktykującymi mówcami, powinni panować lub chociaż spróbować opanować podstawowe umiejętności związane z występami publicznym i zagadnieniami z tym związanymi. To naprawdę może się przydać w najbardziej niespodziewanym momencie. Vocal Variety Workshop – 267th meeting of Wroclove Speakers to warsztaty prowadzone przez Aleksandrę Szepaniak – pokaże ona jak pracować ze swoim głosem, zarówno w kwestii mówienia jak i śpiewania. W restauracji/klubie Przyjaciele i Znajomi zaprzyjaźnicie się ze swoim aparatem mowy:)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/264120111158057/

19/03/godz. 20

Wieczór wokalisty i założyciela zespołu LemON, czyli grupy, która błyskawicznie osiągnęła sukces na polskim rynku muzycznym. Tym razem Igor Herbut zagra koncert z pewnością bardziej intymny i emocjonalny, ponieważ jest to projekt nie tylko solo, ale również akustyczny. Artysta zaczaruje nas swoim głosem i grą na pianinie. Koncert podczas solowej trasy Lwia część we wrocławskim Imparcie.

Link do wydarzenia i biletów: https://bilety.strefakultury.pl/MSI

20/03/godz. 21

Często organizowane są koncerty w stylu lat ’20 czy ’80, ale lata ’50 chyba są najrzadziej wybieranym tematem przewodnim. Ku miłemu zaskoczeniu w najbliższą środę w Nietocie Back to ‘50s. Chuck Berry, Elvis Presley czy Little Richard, czyli rock and roll w czystej postaci. Zaśpiewa George Dyer – wokalista z Kalifornii, wychowany we Francji, ale na stałe mieszkający w Polsce od ponad 3 lat.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2201885630074175/

21/03/godz. 14

Kolejna propozycja od Kuźni Talentów! Tym razem na warsztat bierzemy perkusję. Jak zawsze zajęcia skierowane są i do dzieci, i do młodzieży, i oczywiście dorosłych. Niezależnie od tego na jakim poziomie jesteś lub na jaki się czujesz, warto przyjść i podszkolić się pod okiem doświadczonego muzyka i pedagoga Zbigniewa Lewandowskiego. Jak mawiał znany perkusista jazzowy Buddy Rich „You only get better by playing”.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.kuzniatalentu.pl/zapisyformularz

22/03/godz. 18/wejście bezpłatne

Piątek proponujemy spędzić przy akompaniamencie Michała Hadasika, który znany może być większości ze swoich recitali w Literatce. Tym razem muzyk umili wieczór w restauracji La Scala. Jak zawsze subtelne klimaty pianisty, czyli jazz, blues, piosenka przed, -między i powojenna, czyli dużo poezji oraz delikatności, ale i swingu. Przez żołądek do serca? Przez uszy do serca? A może połączenie tego skutkuje mieszanką spełniającą rolę magicznego klucza do serca?

Link do wydarzenia i biletów: https://www.facebook.com/events/

23/03/godz. 20:30

Znacie balafon? A dokładniej jego brzmienie? To zachodnioafrykański instrument perkusyjny pochodzący z Ghany. Składa się on z drewnianych sztabek, o które uderza się pałeczkami. Dźwięki nagłaśniane są przez ułożone poniżej sztabek ususzone owoce tykwy, które pełnią rolę pudła rezonansowego.  W Narodowym Forum Muzyki w ramach cyklu Muzyka Świata wystąpi Aly Keïta Trio, grający afro-pop. Towarzyszyć mu będą muzycy jazzowi z Berlina.

Link do wydarzenia i biletów: https://bilety.nfm.wroclaw.pl

24/03/godz. 19

4 chłopaków z Żywca, którzy postanowili podążać w życiu ścieżką wytyczoną przez indie rock. Sonbird na rynku są od stosunkowo niedawna, a już zyskali uznanie i szacunek zarówno u kolegów po fachu, jak i u krytyków muzycznych. W Starej Piwnicy zaprezentują materiał z debiutanckiego albumu. Najnowszy singiel „Wodospady” to przedsmak krążka. Po wysłuchaniu i obejrzeniu teledysku (nagranego w słynnym Kinie Sława) od razu ma się ochotę usłyszeć więcej na żywo!

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety/

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty 25/03-31/03

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTrasa rowerowa wokół Wrocławia (38km)
Następny artykułCzy masz już rezerwację na Wrocław Restaurant Week? [REKORDOWA EDYCJA]