wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 04/02-10/02

Wrocław Koncerty – przed nami kolejny tydzień pełen różnorodnych koncertów, ciekawych artystów oraz przestrzeni, w których dźwięki pięknie wybrzmiewają, czyli tydzień pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń, jak zawsze we Wrocławiu.

04/02/godz. 20

Poniedziałek rozpoczynamy improwizacją! W końcu pierwszy dzień tygodnia przecież nie musi być zaplanowany. Dwóch wrocławskich artystów sprawi, że wyluzujecie się i napełnicie baterie na kolejne kilka dni. Dwaj Panowie zapraszają do Vertigo, a po spektaklu ukoją Was biało-czarne dźwięki, czyli Piano Bar.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.kupbilecik.pl/impreza-34099-dwaj.panowie.w.vertigo.wroclaw-297.html

05/02/godz. 20/wejście bezpłatne

Takie inicjatywy zdecydowanie popieramy – we wtorek Live Music Karaoke, czyli coś i dla tych, którzy śpiewać potrafią, i dla tych, którzy śpiewają głównie pod prysznicem. Totalna wolność i swoboda! Cokolwiek słychać w Waszych głowach, może wybrzmieć w Czeskim Filmie przy akompaniamencie Mikołaja Limanówki.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/300930770565696/

06/02/godz. 20/wejście bezpłatne

Surowiec Rozmawia. Kultura, Trendy, Społeczeństwo to nowo powstały cykl comiesięcznych spotkań, na których poruszane będą różne aktualne kwestie dotyczące świata i tego, co się w nim i z nim obecnie dzieje. Jeśli macie ochotę wymienić swoje poglądy z grupą innych ciekawych życia osób, z artystami, naukowcami czy dziennikarzami, koniecznie musicie przyjść do Surowca.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/323418138296308/

07/02/godz. 20

Jego głos, słowa Jego utworów i Jego muzyka sprawiały, sprawiają i będą jeszcze długo sprawiać, że cieszyć się będzie serce niejednej osoby a głowy będą wypełniać się refleksjami z każdą kolejną nutą. W czwartkowy wieczór będziecie mogli poczuć namiastkę twórczości niezastąpionego śp. Przemysława Gintrowskiego. Kolejna edycja „Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie” odbędzie się w Narodowym Forum Muzyki. Zaśpiewają m.in. Marek Piekarczyk, Zbigniew Zamachowski oraz Julia i Aleksandra Gintrowskie.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.bilety24.pl/koncert/gintrowski

08/02/godz. 20

Na pierwszy weekendowy wieczór Wrocław przyszykował kolejny koncert z serii Vertigo Saturday Night Presents. Stevie Wonder Unknown, czyli kawałki (nie)znane niezapomnianej soulowej ikony. W Vertigo zaśpiewa Natalia Szypuła w akompaniamencie wspaniałych muzyków.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/stevie-wonder

09/02/godz. 20

Weź nie pytaj, co robić w sobotni wieczór, weź przyjdź do Audytorium w Hali Stulecia. Trasa albumu „1984” cieszyła się w 2018 roku ogromnym zainteresowaniem, podobnie jest i teraz. Ubiegłoroczne odkrycie, obecnie jeden z najpopularniejszych polskich artystów, a przede wszystkim Wrocławianin :), czyli Paweł Domagała.

Link do wydarzenia i biletów: https://paweldomagala.pl/

10/02/godz. 20

W Vertigo usłyszycie Wojciecha Lechończaka z zespołem w ich interpretacji utworów artysty, którego Frank Sinatra nazywał „jedynym prawdziwym geniuszem w tym biznesie”. Ten głos rozpoznają nie tylko melomani gustujący w R&B. Sprawcie sobie piękny wieczór poświęcony twórczości Raya Charlesa.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/ray-charles

Za tydzień zapraszamy na przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 11/02-17/02. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMieszkanie na start, inwestycja na lata – Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej
Następny artykułWrocek już oficjalnie zamieszkał we wrocławskim Ratuszu