Mieszkanie na start, inwestycja na lata – Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej

0

Wrocławski deweloper wprowadził do oferty 121 lokali w nowej inwestycji Buforowa 89. Projekt, zlokalizowany na południu Wrocławia, skierowany jest do osób, które szukają atrakcyjnego mieszkania na start. Inwestycja będzie realizowana w 3 etapach, a klucze do pierwszych lokali trafią do rąk właścicieli do końca września 2020 roku.

W ostatnich latach okolice planowanego projektu Vantage Development przeżywają prawdziwy rozkwit. Spółka za sprawą swojego projektu Buforowa 89 dołącza do grona deweloperów, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju południowej części Wrocławia. Potencjał inwestycji w tym rejonie dostrzega również Miasto Wrocław, które realizuje kolejny etap przebudowy ul. Buforowej oraz chce stworzyć linię tramwajową na Jagodno.

Dla singla i rodziny

Deweloper planuje zrealizować przy ul. Buforowej 3-etapową inwestycję obejmującą ok. 411 mieszkań z lokalami usługowymi w parterze. W pierwszej kolejności w sprzedaży znalazło się 121 lokali w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach. Metraże oscylują w granicach od 30 do 84 m2, dzięki czemu zarówno single oraz pary, jak i rodziny z dziećmi znajdą komfortowe mieszkanie dla siebie. Lokale posiadają do wyboru balkony, wspomniane tarasy oraz prywatne ogródki wyłożone deską kompozytową, idealne do rekreacji latem.

Do dyspozycji mieszkańców będą również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady, co znacznie ułatwia sezonowe przechowywanie. Ważnym atutem inwestycji jest parking podziemny oraz liczne naziemne miejsca postojowe.
Zadbaliśmy o to, aby inwestycja przy Buforowej 89 była maksymalnie komfortowa dla naszych klientów. Wszystkie projekty lokali, nawet tych najmniejszych, umożliwiają ich swobodną aranżację, tak by mieszkanie mogło pełnić wiele różnych funkcji. Znajdzie się tu miejsce na przytulną, oddzielną sypialnię, garderobę i taras, idealny do letniego relaksu – mówi Alicja Czajer-Puchalska, kierownik sekcji sprzedaży.

Pomiędzy budynkami projektanci zaaranżują przyjazną przestrzeń ze strefami wypoczynku dla mieszkańców z ławkami i placem zabaw dla dzieci. Zieleń będzie znakomicie komponować się z jasną elewacją nowoczesnych budynków.

Komfortowa codzienność

Dzięki dynamicznym zmianom, jakie zachodzą w okolicy projektu Buforowa 89 już dziś nie brakuje tu sklepów i punktów usługowych. Apteki, restauracje, Biedronka czy przychodnie lekarskie zlokalizowane są w sąsiedztwie inwestycji. Kolejne planowane projekty deweloperskie tworzą na południu Wrocławia atrakcyjne warunki do zamieszkania oraz prowadzenia biznesu. Na niedalekim Gaju znajduje się również przedszkole, szkoła oraz centrum handlowe.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZ miłości do… Piwa! Walentynkowy wieczór jakiego jeszcze nie było!
Następny artykułWrocław Koncerty luty 2019 – co jest grane?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.