wrocław koncerty

Wrocław Koncerty

Pierwszy tydzień kwietnia Kochani! A co za tym idzie, pierwszy kwietniowy przegląd muzyczny 🙂

01/04/2019/godz. 20

To nie Prima Aprilis! W poniedziałek w Vertigo kolejna edycja Wrocławskiej Ligii Bartelier. Koniecznie wpadnijcie sprawdzić, kto dostanie tytuł najlepszego barmana! WLB odbywać się będą równo co 4 tygodnie!

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/show/wlb

02/04/2019/godz. 20

Najnowsza płyta „Sunrise” to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji wśród albumów alternatywnej sceny pop rocka. Laureatka nagrody Grammy Sophie Zelmani z okazji Ethno Jazz Festival zagra w Starym Klasztorze!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

03/04/2019/godz. 20

W Narodowym Forum Muzyki w lutym odbył się przepiękny koncert będący hołdem dla barda Solidarności śp. Przemysława Gintrowskiego. Tym razem w Starym Klasztorze wystąpi Marek Dyjak, który wyśpiewa utwory ze swojej płyty DYJAK GINTROWSKI, czyli nowe odświeżone interpretacje artysty dziesięciu utworów Przemysława Gintrowskiego.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

04/04/2019 godz. 19

AJQ feat. MIKE Moreno „ON the WAY HOME” to koncert Kwintetu Adama Jarzmika oraz Mikea Moreno. AJQ to bardzo dobrze rokujący zespół jazzowy, który na koncie ma już sporo nagród, m.in. Grand Prix 53. Festiwalu Jazz nad Odrą. Mike Moreno to z kolei  rozpoznawalny już gitarzysta na nowojorskiej scenie jazzowej. To połączenie niezaprzeczalnie dostarczy Wam jazzowej rozpusty w Imparcie. 

Link do wydarzenia i biletów: https://sklep.ebilet.pl/

05/04/2019/godz. 23

Surowiec to obowiązkowe miejsce, do którego trzeba się wybrać będąc we Wrocławiu. Drugie Urodziny Surowca będą wyjątkowe, ponieważ trwać będą one przez 2 tygodnie! Będą wystawy, slamy poetyckie, koncerty i dużo dużo spotkań z kulturą. A w piątek koncert, na którym zagrają Oui / Stefan Łyczewski / Whyba / Dejot / Dj Dotyk Dźwiękiem.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

06/04/2019/godz. 16/wejście bezpłatne

11. Eliminacje do Pol’and’Rock Festival już w najbliższą sobotę! Półfinał w stolicy Dolnego Śląska! Koncert na tak kultowym festiwalu to ogromne przeżycie zarówno dla występujących jak i słuchaczy! W A2 o tak wielkie wyróżnienie zawalczą:

Darmozjady
Gentuza
It Follows / PL
Kraków Street Band
Kwiat Jabłoni
Phillip Bracken
Przybył
Virgin Snatch
Zagi

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/318480775406847/

07/04/2019/godz. 13

Wiosenna wyprzedaż winyli już w niedzielę! Na specjalne zaproszenie do Ciała przyjedzie brytyjski wystawca! Będzie dużo klubowych albumów, będzie Funk, House, ale i klasyki Rocka czy Jazzu. Każdy na pewno odnajdzie swoje brzmienie 😉

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1308556249282749/

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty 08/04/-16/04

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu na godzinę zgasną światła
Następny artykułStadion Wrocław zamieni się w największą restaurację na Dolnym Śląsku!