Stadion Wrocław zamieni się w największą restaurację na Dolnym Śląsku!

0

6 i 7 kwietnia Stadion Wrocław będzie przyciągał wyjątkowymi zapachami – w pierwszy weekend kwietnia rusza we Wrocławiu pierwsza edycja JEMY NA STADIONIE – największego zlotu food trucków na Dolnym Śląsku! Wydarzenie przyciągnie zmotoryzowanych kucharzy –  pasjonatów kulinariów, którzy zaoferują oryginalne potrawy kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, włoskiej, meksykańskiej  i in. To wyjątkowa okazja do odbycia w ciągu weekendu kulinarnej podróży dookoła świata!

Podczas weekendu 6-7 kwietni 2019 r. Stadion Wrocław zamieni się największą restaurację na Dolnym Śląsku. W atmosferze wiosennego, rodzinnego pikniku zainaugurowany zostanie „streetfoodowy” sezon na największym zlocie food trucków we Wrocławiu – JEMY NA STADIONIE.
To wyjątkowa okazja do odbycia wyjątkowej kulinarnej podróży szlakiem najpopularniejszych potraw z 5 kontynentów. Food trucki zaparkują na esplanadzie stadionu (od trybuny C do trybuny B włącznie) i przez dwa dni blisko 70 pojazdów na dwóch, trzech i czterech kołach będzie karmić mieszkańców Wrocławia oryginalnymi potrawami z całego świata.

Pasjonaci dobrego jedzenia znajdą tutaj pyszne zupy, przystawki, dania główne, a także desery, kawę i zimne napoje. Nie zabraknie uwielbianych przez Polaków oryginalnych burgerów, świeżych frytek  i wspaniałych potraw kuchni tybetańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, polskiej i wielu innych. Będą pyszne frytki, sandwiche, burgery, pizza, dania z woka, paluchy churros, pastrami, chilli con carne, guacamole, zapiekanki, podpłomyki,  wrapy, a także wyśmienite lody, owoce w czekoladzie, mini pączki, aromatyczna kawa, lemoniada na ciekłym azocie, zimne piwo z portfolio Browaru Amber, i wiele innych.

– To pierwsza impreza z cyklu Jemy na stadionie na Dolnym Śląsku, ale jestem pewny, że spotkamy się z życzliwym przyjęciem ze strony mieszkańców Wrocławia. Nasz event to nie tylko okazja na pyszny, wyjątkowy posiłek, ale także doskonała promocja różnorodności smaków, zdrowego jedzenia, oraz integracja lokalnej społeczności wokół tematyki kulinarnej – mówi Krzysztof Bieńkowski, jeden z organizatorów wydarzenia.

Ale jedzenie to nie jedyna atrakcja wydarzenia. Imprezie towarzyszyć będą bezpłatne aktywności dla najmłodszych. Arena Gigantów zaprosi wszystkie dzieciaki i ich rodziców do wspaniałej zabawy na wyjątkowych „dmuchańcach” i do udziału w konkursach animowanych przez wesołe klauny. Podczas eventu będzie można także skorzystać z oferty Dream Jump i wykonać skok z kopuły stadionu.  Partnerem wydarzenia jest także tor kartingowy Le Mans.

Wśród zaproszonych na zlot food trucków znajdą się m. in.:

 

Arizona Pastrami

Balkan Burger

Beat Burger –

Pastrami

Bubi dog

Burger byku

Burgerszał

Cafe Rolki –

Lodorolki

Corn Dogs

Czarros

Doggy Style

E.Doggs

El Compadre

Farsz Food

Flammaster

Frytki on the road

Funky Donkey

Gioconda

Hubi Bubi

Krasnolód

Kurczaki Po Amerykańsku

Kurcze dobre

La Rosa

Le Mini –

Lemoniada

Lord burger

Los Santos Bar

Mimus Street Food

Mobicafe

Momo Smak

Pan burger

Pan fryta

Panczo

Truck

Papa weed

Philly finest

Po nitce

Pulled

Pulled thai

Skok na Wok

Slovak street food

Smaki ulicy

Smoke bbq

Sushi truck

Sweetgang

Szaszłykarnia

Świder food truck

Wegierskie tadam

Wokking

Yes ser

Zaparowani

Zapiekanki

Dziki Zwierz

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/632637647194244/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty Kwiecień – co jest grane?
Następny artykułWybierz mieszkanie z widokiem na rzekę. Ostatni X etap Promenad Wrocławskich w sprzedaży
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.