wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd 08/04-14/04

08/04/2019/godz.19

Na początek tygodnia do Narodowego Forum Muzyki zawita światowej sławy uznana śpiewaczka operowa. Sondra Radvanovsky specjalizuje się w wykonywaniu XIX wiecznych dzieł operowych włoskich kompozytorów. We Wrocławiu wystąpi wraz z NFM Filharmonią Wrocławską. Usłyszymy m.in. dzieła Giuseppe Verdiego czy Giacoma Pucciniego.

Link do wydarzenia i biletów: https://bilety.nfm.wroclaw.pl/

09/04/2019/godz. 20

Kiedy myślicie o artystce związanej z Kabaretem Starszych Panów to z pewnością jest to nikt inny jak niezastąpiona Kalina Jędrusik! Aktorka teatralna, firmowa oraz piosenkarka. Wybitna, ambitna, o niebanalnej urodzie. W Starym Klasztorze z okazji Ethno Jazz Festival wrocławska wokalistka, Natalia Lubrano, zaśpiewa piosenki Kaliny Jędrusik.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

10/04/2019/godz. 20/wejście bezpłatne

Ostatni etap, czyli nadszedł czas na Wielki Finał PoliRock 2019! Zwycięzca zagra na Juwenaliach YouWro Students’ Festival. W eliminacjach brało udział 12 zespołów, trójkę wybrało jury a ostatnich szczęśliwców słuchacze. I tak oto wyłonili się najlepsi! W Przybij Piątaka usłyszymy Grupę MADE, I Have A Deal With My Charlady, Skøv oraz Hanz Bonanza , czyli zespół który wybraliście Wy! Zapraszamy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2049869598639733/

11/04/2019/godz. 21

A w studencki czwartek proponujemy wybrać się na imprezę do Cherry Club! Wielka Noc Niepublików, jak nazwa wskazuje to impreza integracyjna dla studentów uczelni prywatnych, choć wiadomo, że klub otwarty jest dla wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń. Studenci niżej wymienionych uczelni otrzymują opaski VIP, dzięki którym będą mogli skorzystać z korzystnych cen barowych. Do 23 wejście free!

  • Wyższa Szkoła Fizjoterapii
  • Wyższa Szkoła Filologiczna
  • Dolnośląska Szkoła Wyższa
  • Uniwersytet SWPS Filia we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja”
  • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont”

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/562633707578599/

12/04/2019/godz. 21

Koncert impreza, impreza koncert? W sobotę proponujemy mieszankę tych obu możliwości, czyli Out Tour #1: Chris Liebing. Chris, legenda techno, będzie gwiazdą wieczoru a może i nocy organizowanej na Stadionie Wrocław. Po raz pierwszy we Wrocławiu! A o najlepszą zabawę zadba Projekt Pralnia i Affekt.

Bilety dostępne na portalach:

BiletProsze.pl / Going. / Biletomat.pl – bilety online
https://biletprosze.pl/affekt/chris-liebing-wroclaw
https://goingapp.pl/evt/2103697/out-tour-1-chris-liebing
https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/out-tour-1-chris-liebing-wroclaw-7898/

13/04/2019/godz. 19

Tej dziewczyny nie trzeba przedstawiać nikomu, kto zagłębia się w najnowsze trendy i nurty na obecnej polskiej elektronicznej scenie. Daria Zawiałow i Helsing Tour! Najlepiej zachęcą Was magiczne brzmienia na najnowszym krążku oraz słowa samej artystki: „Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu!”. Przybywajcie do Zaklętych Rewirów!

14/04/2019/godz. 18/wejście bezpłatne

Po raz w kolejny w naszym zestawieniu Wrocław Koncerty prezentujemy połączenie dwóch mocno chwytających za serce obszarów artystycznych, czyli muzyki i malarstwa. Wernisaż z muzyką – Iwona Borkowska & Klaudia Kowalik. Ujrzycie prace przepełnione wzruszeniem i obserwacją świata zewnętrznego, usłyszycie Nową Nadzieję Jazzu, czego chcieć więcej? Zapraszamy na niedzielę spędzoną na refleksji i zachwycie nad sztuką oraz życiem we Wrocławskim Klubie Formaty.

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 15/04-21/04

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLunapark przy Magnolii – nowe wesołe miasteczko we Wrocławiu [SPRAWDŹ KIEDY START]
Następny artykułNocny Targ Tęczowa – nowe wydarzenie na wrocławskiej mapie gastronomicznej