Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 10/12-16/12

Wrocław Koncerty – kiedy spojrzymy przez okno, aż trudno uwierzyć, że to już grudzień. Termometry cały czas wskazują na jesienną pogodę. Z ogłoszeń muzycznych: dzisiejszy koncert (10.12) Ani Dąbrowskiej został odwołany z powodu choroby artystki, kolejna data zostanie wkrótce podana przez organizatora.

10/12/2018 godz. 21/wejście bezpłatne

Nawiązując do pogody, tydzień rozpoczynamy w gorących rytmach. Niekoniecznie koncertowo, lecz tanecznie i z muzyką na żywo. Cuban Live Music, czyli latynoskie rytmy, do których rytmu aż trudno nie zacząć się ruszać! Koniecznie przyjdźcie rozgrzać się do CASA De La Musica.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

11/12/2018 godz. 20

Kurta Cobaina z pewnością przedstawiać nie trzeba… Z kolei M.Others to zespół, który ponoć sprawia, że jesteśmy w stanie odczuć na koncercie podobne emocje jak na Nirvanie. Czy to możliwe? Przekonajcie się sami w Starej Piwnicy! Nirvana Tribute Show!

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety/

12/12/2018 godz. 18:30/wejście bezpłatne

Literatka to jedno z najbardziej wyszukanych miejsc na rynku wrocławskim. Mimo coraz to nowych trendów lokal ten niezmiennie utrzymuje swój dekadencki klimat.  Jeśli jeszcze tam nie byliście, to musicie to nadrobić, zwłaszcza w środę, kiedy to odbywają się tam na żywo koncerty pianisty Michała Hadasika & Friends.

13/12/2018 godz. 18/wejście bezpłatne

W czwartek spotkanie w Renomie z jednym z najlepiej kojarzonych wokalistów i perkusistów w jednym, czyli z Sidney Polakiem. Znamy go z solowych kawałków („Otwieram Wino”) jak i z muzyki T.LOVE. Zapraszamy na możliwość poznania artysty!

Link do wydarzenia i biletów: https://www.facebook.com/events/

14/12/2018 godz. 19

Na początek weekendu piękny koncert (odbędzie się on też 16.12, w niedzielę) pod dyrekcją Tateo Nakajima. Muzyka Filmowa czyli kolejna edycja koncertu poświęconego muzyce z największych produkcji filmowych.  W tym roku m.in. Star Trek, Piękna i Bestia oraz Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Zostały ostatnie bilety!

Link do wydarzenia i biletów: http://www.nfm.wroclaw.pl/

15/12/2018 godz. 22/wejście bezpłatne

New Faces of Techno to bardzo przyjazny młodym muzykom cykl, w którym wyłaniane są najświeższe talenty wśród DJ-ów. Poprzednie edycje odbywały się w Das Lokalu, ale po zamknięciu, nową miejscówką stała się Wyspa Tamka.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

16/12/2018 godz. 20

A może najbliższa niedziela stanie się Waszą pierwszą Wigilią? A może będzie to Wigilia na jazzowo? W Vertigo zagrają i podzielą się opłatkiem wrocławscy muzycy sceny jazzowej i bluesowej. Przyłączcie się do ich muzycznej interpretacji Świąt 🙂

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/wroclawska-wigilia-jazzowa

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 17/12-23/12

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski sposób na tańsze zakupy przez Internet. Poznaj te triki i narzędzia!
Następny artykułGdzie na narty w okolicy Wrocławia? [NARTY WROCŁAW]