Specjalna promocja z okazji 75-lecia Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Święta Niepodległości i Świąt Bożego Narodzenia. Kup bilet do Muzeum „Panorama Racławicka” i odwiedź za darmo wystawy stałe i czasowe w Muzeum Narodowym we Wrocławiu, Pawilonie Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej i Muzeum Etnograficznym.

Bilety zakupione w Muzeum „Panorama Racławicka” w terminie od 10 listopada do 30 grudnia 2023 uprawniają do bezpłatnego wejścia na:

– wystawy czasowe do 30 grudnia 2023

– wystawy stałe w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu biletu

Studenci studiujący na uczelniach Dolnego Śląska od 10.11 do 30.12.2023 będą mogli kupić bilet do Muzeum „Panorama Racławicka” za 20 zł.

– Zbliżający się koniec roku powoduje, że chcielibyśmy nadać mu wyjątkowy charakter” – wyjaśnia Piotr Oszczanowski, dyrektor Muzeum Narodowego we Wrocławiu. – Pragniemy stosownie to uczcić i sprawić, aby ten czas został w szczególny sposób zapamiętany. Mamy ku temu aż trzy powody: już niedługo obchodzić będziemy Święto Niepodległości (11 listopada), przez cały ten rok radujemy się z rocznicy 75-lecia funkcjonowania Muzeum Narodowego we Wrocławiu (1948–2023) i wreszcie powoli wkraczamy w tę najpiękniejszą aurę świąt – Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Z tych powodów od 10 listopada do 30 grudnia 2023 r. Muzeum Narodowe we Wrocławiu – pragnąc stać się jeszcze bardziej dostępne i chcąc gościć w swoich progach jak największą ilość wrocławianek i wrocławian, mieszkańców Dolnego Śląska, Polski i turystów zagranicznych – oferuje specjalną ofertę zwiedzania”.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Targi Dobry Desing – najpiękniejsze prezenty gwiazdkowe!
Następny artykułWroclaw Korean Film Festival w Kinie Nowe Horyzonty
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.