Jak co roku w listopadzie inicjujemy we Wrocławiu sezon na najpiękniejsze prezenty mikołajkowe i gwiazdkowe. A dodatkowym atutem najbliższej edycji Targów będzie ogromna dawka znakomitej, odpowiedzialnej mody. 

Polski dizajn, moda i rzemiosło w mocno świątecznym klimacie

Zapraszamy wszystkie miłośniczki i miłośników polskiego wzornictwa na kolejną edycję Targów Dobry Design. Targi Dobry Design Wrocławska Jesień, bo tak brzmi nazwa kolejnej edycji, to wydarzenie pełne pozytywnej energii i oryginalnego rodzimego designu. Organizatorka przez lata przyzwyczaiła nas już do wysokiej jakości prezentowanych projektów, warto przypomnieć, że pochodzą one od polskich projektantek i projektantów, tworzone są w limitowanych seriach, co sprawia, że są wyjątkowe i oryginalne. Chyba trudno o lepsze prezenty dla najbliższych. Formuła targów sprzyja poznaniu, zarówno twórczyń i twórców, jaki ich dzieł. Każdą rzecz można dokładnie obejrzeć i dopasować do gustu obdarowywanej przez nas osoby oraz zapakować na prezent. Warunki sprzyjające spokojnej rozmowie z twórcami bez wątpienia pozwolą dokonać trafnych wyborów prezentowych. 

Malinowy Kos

Targi Dobry Design Wrocławska Jesień to również świetna propozycja dla tych, którzy chcą przygotować się do świąt na spokojnie, z wyprzedzeniem i bez pośpiechu. 

Podczas wydarzenia nie zabraknie pięknej, oryginalnej ceramiki, świec zapachowych, plakatów, kartek okolicznościowych, kosmetyków naturalnych i mnóstwa innych klimatycznych rzeczy. Miłośniczki zrównoważonej mody i nietuzinkowej biżuterii także znajdą swoje ulubione marki oraz całkowite targowe debiuty. Będzie także ciekawy wybór dobrej literatury dla dorosłych oraz dla dzieci. 

Zakupy na Targach Dobry Design to niezmiennie odpowiedzialne kupowanie. Wszystkie produkty pochodzą od polskich twórczyń i twórców. Wydarzenie jest promocją dobrego designu, a jednocześnie wsparciem dla lokalnych twórców i twórczyń. Listopadowa edycja targów zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, zarówno pod względem oferty, jak idei, która za nią stoi. To doskonałe tło dla przedświątecznej atmosfery, którą budować będą wszystkie uczestniczki i wszyscy uczestnicy wydarzenia. 

Bogaty wybór propozycji prezentowych i modowych

Wśród blisko 80 wystawców których znajdziecie na parterze oraz 4 piętrze budynku Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej zobaczycie znakomite polskie marki i wydawnictwa książkowe z całej Polski mi.inn:

  • Hetman Jewelry, MerryMeet.Me, Blazko Jewellery, Joanna Muzyka Studio, Zięba, Iwona Bator Design, Hellaclay, Besu, Szlify, Lukato – biżuteria.
  • ZNA, Lik, Bucle, Diaco.studio, Rastro, Ohbemore, Intensi – niebanalna, odpowiedzialna moda.
  • Malinowy Kos, Nekanda Ceramika, Pracownia ceramiki RD – ceramika,  
  • Dziki Las collages, Natalia Biegalska Art, B E A T N I K, Tukan Media – ptasie ilustracje, Latający Pies – plakat, ilustracja
  • Bracia Mydlarze, Opcja Natura, Labside- ekologiczne kosmetyki.  
  • Poławiacze Pereł, Claroscuro – książki Dla dzieci i dla dorosłych
  • Torebki ze skór wielu – Anna Małyszek, Igua, Anacomito? Mucha Nie Siada Torebki, Betty.B – torby i akcesoria
  • jaram się, Emka design, Soylo – świece zapachowe

„Na przestrzeni lat nasi wystawcy niejednokrotnie udowodnili, że w temacie upominków nie ma dla nich ograniczeń, zaskakują kolorystyką, odważnie sięgają po nowe formy i materiały, uciekają przez nudą, a jednocześnie oddają ukłon tradycji, która jest źródłem cudownych wspomnień i ciepłych uczuć. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Będzie jak zawsze  miło, desing’ersko i inspirująco – to mogę obiecać – mówi Magdalena Grobelna, organizatorka Targów DOBRY DESIGN.

Targi zajmą tradycyjnie już aż dwie kondygnacje budynku na Wyspie Słodowej, co gwarantuje wystarczająco dużo przestrzeni do prezentacji naszej oferty i swobodnego jej poznania. Bez ścisku i pędzącego tłumu, za to w przyjemnej weekendowej atmosferze.

Do zobaczenia.

Termin: sobota, 18 listopada godzina 11:00- 19:00, 

             niedziela, 19 listopada  godz.: 11:00 – 18:00

Miejsce: Concordia Design Wrocław, Wyspa Słodowa 7, 

Wstęp: wolny

Organizatorka: TARGI DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams – wyjątkowe wydarzenie we Wrocławiu!
Następny artykułWrocław: Jeden bilet – cztery muzea! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.