Wrocław: Jak będzie wyglądać choinka na Rynku w tym roku? [Choinka 2021]

0

Trwają prace nad montażem tegorocznej choinki na wrocławskim Rynku. Tradycyjnie do odpalenia światełek musimy jeszcze poczekać, ale konstrukcja wygląda już dość okazale. Jeśli spodziewaliście się nowego drzewka, to niestety musimy Was rozczarować. Choinka w 2021 roku, będzie wyglądać tak samo jak w roku ubiegłym.

Cieszy fakt, że w tym roku we Wrocławiu odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który przyciągał tłumy mieszkańców ale i turystów. Po roku przerwy z powodu pandemii, znów będziemy mogli spędzić czas w iście świątecznej atmosferze. 

Nie zabraknie budek z różnego rodzaju pamiątkami, upominkami i jedzeniem. Fanów świątecznego grzanego wina ucieszy fakt, że będą mogli zdobyć kolejny kubek do swojej kolekcji.

Jak co roku dla dzieci szykowana jest strefa bajek oraz duża kolorowa karuzela.

Więcej o Jarmarku poczytacie tutaj: Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław 2021. Wiemy kiedy rusza!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Zła jakość powietrza. Przekroczone normy [WAŻNE]
Następny artykułWesprzyj zwierzaki w potrzebie w Magnolia Park
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.