Film „Clifford. Wielki czerwony pies” wchodzi na ekrany kin już 3 grudnia. Przy okazji premiery w Magnolia Park zaplanowano szereg atrakcji i wydarzeń skierowanych do miłośników psów. Najwięcej będzie się działo w najbliższą sobotę, 20 listopada.

W programie m.in. psia szkoła, wyplatanie maty węchowej, konkursy i nagrody. 

Odliczanie do premiery filmu „Clifford. Wielki czerwony pies” w wielu domach pewnie już trwa. Seria wydarzeń w Magnolia Park może być dla dzieci przedsmakiem kinowych wrażeń. Najciekawiej zapowiada się program sobotni (20 listopada). Od godz. 11.00 do 14.00 co godzinę będą startowały zajęcia edukacyjne w „Psiej szkole”, nie zabraknie też konkursów z nagrodami i malowania dziecięcych twarzy. Będzie można również wypleść matę węchową dla swojego pupila lub psiaka Ekostraży – stowarzyszenia zajmującego się ochroną oraz ratowaniem zwierząt domowych i dzikich, przede wszystkim na Dolnym Śląsku.

Tego dnia zaplanowano też spotkania z przedstawicielami organizacji pomagających zwierzętom. Patrycja Starosta, prezeska Stowarzyszenia GRUPA RATUJ wyjaśni, jak stworzyć idealną rodzinę adopcyjną dla psa. Z kolei wolontariuszki Ekostraży (Artemida Drozd i Kasia Szakowska) opowiedzą o tym, jak można pomagać bezdomnym zwierzakom.

To nie wszystkie atrakcje tego dnia, ponieważ od godziny 12.00 na dzieci będą czekały krawcowe, które w ramach akcji „Uszyj misia i pomóż dzieciom w potrzebie” pokażą, jak
z uszytek, pomponów, guzików i cekinów „wyczarować” ulubionego misia. Inicjatywa ma na celu wsparcie podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

– Inicjatywy takie jak „Uszyj misia dla dzieci w potrzebie” czy „Wesprzyj zwierzaki w potrzebie” zawsze chętnie gościmy w Magnolia Park. Pokazują, że przy okazji zabawy można także pomagać. Gorąco zachęcamy do  udziału w obu wydarzeniach – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektorka centrum handlowego Magnolia Park.

Dodajmy, że w dniach 17-20 listopada, w ramach akcji „Wesprzyj zwierzaki w potrzebie”, wszyscy mogą przynieść do Magnolia Park żwirek dla kotów, podkłady higieniczne, kocyki polarowe, rękawiczki jednorazowe, worki na śmieci czy też szare gazety lub ręczniki papierowe. Każdy, kto przyjdzie i wspomoże zwierzaki, dostanie od organizatorów akcji grawerowany identyfikator dla pieska, a każde dziecko otrzyma folder z kolorowankami.

Wydarzenia w Magnolia Park

  • „Wesprzyj zwierzaki w potrzebie”

Zbiórka darów: 17-19 listopada godz. 13.00-19.00 oraz 20 listopada godz. 11.00-18.00.

„Psia szkoła” i spotkania z wolontariuszami – 20 listopada, godz. 11.00-18.00.

Plac przed salonem Jubitom, przy wejściu z ulicy Legnickiej, parter.

  • „Uszyj misia dla dzieci w potrzebie”

20 listopada godz. 12.00-18.00, na placu między Empikiem a Super-Pharm.

Plac między Zara i Peek&Cloppenburg, parter.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Jak będzie wyglądać choinka na Rynku w tym roku? [Choinka 2021]
Następny artykułCo z Sylwestrem na Rynku we Wrocławiu? [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.