Wrocław Fashion Outlet: Spotkanie z Mikołajem, bezpłatne pakowanie prezentów, warsztaty kreatywne z elfami i super promocje

0

Wrocław Fashion Outlet po raz kolejny przygotował szereg niespodzianek dla wszystkich, którzy w okresie przedświątecznym odwiedzą centrum. Od 1 grudnia aż do Wigilii na klientów czekać będą wyjątkowe promocje od poszczególnych marek oraz liczne wydarzenia specjalne. 3 grudnia najmłodsi będą mogli spotkać się z Mikołajem oraz wziąć udział w warsztatach, które poprowadzą elfy. Z kolei od 2 grudnia aż do Wigilii potrwa akcja ekologicznego pakowania prezentów świątecznych. A to tylko część atrakcji, jakie przygotowało dla swoich klientów Wrocław Fashion Outlet.

Bezpłatne pakowanie prezentów dla klientów Wrocław Fashion Outlet

Pakowanie prezentów to miły element przedświątecznych przygotowań, jednak w codziennym zabieganiu czasem trudno znaleźć na nie czas. Estetyczne opakowanie upominków może też sprawić nie lada kłopot, zwłaszcza tym, którzy nie posiadają zdolności manualnych. Z pomocą przychodzi jednak Wrocław Fashion Outlet. Już 2 grudnia ruszy tam akcja pakowania prezentów świątecznych. W tym roku na klientów czekać będą wyjątkowe opakowania i ozdoby ekologiczne. Wszyscy, którzy zrobią zakupy w centrum między 2 a 24 grudnia, będą mogli skorzystać z darmowej opcji pakowania i wybrać ekologiczne materiały do ozdobienia swoich paczek. Dodatkowo, dla członków programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club, przewidziano opcję pakowania premium – swoje podarunki będą oni mogli przyozdobić papierem ze świątecznym wzorem i specjalnymi zawieszkami, a dodatkowo otrzymają świąteczny miód lub herbatkę.

Święty Mikołaj i elfy zapraszają do swojej pracowni

Wśród atrakcji przedświątecznych przygotowanych przez Wrocław Fashion Outlet nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych. W sobotę, 3 grudnia, w godzinach 11:00 – 18:00 na wszystkie dzieci czekać będzie święty Mikołaj i jego elfy. Pomocnicy Świętego Mikołaja zaproszą maluchy do swojej pracowni, w której przygotowane zostaną trzy specjalne strefy. W pierwszej z nich najmłodsi będą mogli ozdobić słoiczki wykonując z nich świeczniki, pojemniczki na słodycze lub wyjątkowe świąteczne ozdoby. W drugiej będą mieli okazję udekorować świąteczne babeczki, natomiast w trzeciej stworzyć wyjątkowe, ekologiczne ozdoby choinkowe. Dodatkowo, maluchy będą mogły zbierać pieczątki na specjalnej mapie, która doprowadzi ich do świętego Mikołaja. Tam czekać będzie na nich słodki upominek, a chętni będą też mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianki dla najmłodszych przewidziano także 6 grudnia. W tym dniu na wszystkie dzieci czekać będą elfy z upominkami.

Grudzień we Wrocław Fashion Outlet pod znakiem wyjątkowych promocji

Wśród wielu atrakcji jakie Wrocław Fashion Outlet przygotowało w grudniu dla swoich klientów nie zabraknie też specjalnych ofert, które szczególnie powinny przypaść do gustu łowcom przedświątecznych okazji i wszystkim, którzy poszukują jakościowych prezentów w atrakcyjnych cenach. Codziennie od pierwszego grudnia aż do Wigilii (z wyjątkiem niehandlowej niedzieli 4.12) w ramach akcji Rabatowy Kalendarz Adwentowy jeden z salonów zaproponuje wyjątkową promocję, która będzie obowiązywała przez cały dzień. Przykładowo, 5 grudnia marka United Colors of Benetton proponuje obniżkę w wysokości -30% od ceny outletowej na cały asortyment. Z kolei 15 grudnia na odwiedzających sklep Converse czekać będzie rabat -30%, który obowiązywać będzie od cen outletowych. Więcej informacji na temat poszczególnych promocji czekających na klientów Wrocław Fashion Outlet przez cały okres adwentu można będzie znaleźć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych centrum. O poszczególnych akcjach przypominać też będzie specjalna choinka z prezentów i plakaty, które pojawią się na terenie centrum.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzym jest rynek e-grocery w Polsce?
Następny artykułTeatr Szczególnie Potrzebny – cykl spektakli dla młodzieży z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.