Komunia, matura a może ślub? Wiosną sezon na męską modę formalną rozkwita. Warto uzupełnić garderobę o garnitur na każdą okazję – przyda się niejeden raz! Wrocław Fashion Outlet zaprasza panów w każdym wieku do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać formalne stylizacje od topowych marek. Doradztwo zapewnią wrocławscy eksperci ds. mody męskiej – Dandycore. 

Aby wziąć udział, wystarczy przesłać zdjęcie dwóch mężczyzn w wieku dowolnym i napisać, dlaczego to właśnie oni zasługują na nowy, formalny look. Ojciec i syn? Dziadek i wnuk? A może najlepsi przyjaciele z boiska? Kto powinien wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać na adres konkurs@viaoutlets.com do 28 kwietnia. Zgłoszenie powinno zawierać poniższe oświadczenie:

Akceptuję wszelkie zapisy Regulaminu Konkursu pod nazwą „Duet z Klasą” zamieszczonego pod adresem: https://www.wroclawfashionoutlet.com/regulamin-duet-z-klasa-2024.

Nagrody

Zwycięzcom doradzi zespół Dandycore, twórcy internetowi i autorzy książek o modzie męskiej. Stylizacje – 2 garnitury i dodatki do kwoty 2500 zł każda – dostarczy salon Pierre Cardin. Na zdobywców 2. miejsca czeka bon na 1000 zł do salonu Pako Lorente. Para zamykająca stawkę otrzyma kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania we Wrocław Fashion Outlet.

Regulamin konkursu dostępny jest pod poniższym adresem: https://www.wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/duet-z-klasa-2024

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułIle dzielnic ma Wrocław? Dzielnice, czy osiedla – jak jest dziś podzielone miasto?
Następny artykułRozrywkowy rozkład jazdy. Zobacz, co dzieje się w weekend we Wrocławiu [19-21.04]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.