Wrocław: Dawid Podsiadło zagra w tym roku kolejny koncert! [SZCZEGÓŁY, BILETY]

0
fot. Piotr Tarasiewicz

Po sukcesie ostatniego koncertu Dawida Podsiadło we Wrocławiu i wypełnieniu po brzegi Stadionu Tarczyński Arena, artysta zapowiedział kolejny występ w naszym mieście. Pod koniec października rusza POST PRODUKCJA TOUR, najnowsza trasa koncertowa Dawida Podsiadło dedykowana nadchodzącemu albumowi. 

We Wrocławiu Dawid Podsiadło zaśpiewa ponownie 7. listopada 2022r.. Tym razem wystąpi w Hali Stulecia. Bilety z pierwszej puli dostępne były od dziś (22.06) dla użytkowników Allegro Smart, niestety bardzo szybko się wyprzedały. Wejściówki można było nabyć w cenie 79 zł.

Regularna sprzedaż pierwszej transzy biletów ruszy 23 czerwca o godz. 12:00. Druga pula biletów trafi do sprzedaży 24 czerwca, również o 12:00.

Bilety: tutaj

Wszystkie bilety są personalizowane – oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Harmonogram trasy POST PRODUKCJA TOUR:

Tegoroczne, jesienne koncerty Dawida Podsiadło w ramach trasy POST PRODUKCJA TOUR:

  • Szczecin – 30.10.2022, Netto Arena
  • Gdańsk/Sopot – 5.11.2022, ERGO ARENA
  • Wrocław – 7.11.2022, Hala Stulecia
  • Kraków – 10.11.2022, TAURON Arena Kraków
  • Katowice – 12.11.2022, MCK Katowice
  • Łódź – 24.11.2022, Atlas Arena Łódź
  • Poznań – 30.11.2022, MTP (Pawilon 3A)
  • Warszawa – 6-7.12.2022, COS Torwar

Trasa “POST PRODUKCJA TOUR” odbędzie się jesienią 2022 roku w ośmiu  miastach w największych polskich halach. Podczas koncertów widzowie usłyszą  najnowszą, czwartą płytę studyjną artysty, która niebawem będzie miała swoją  premierę. Nie zabraknie również wykonań klasyków z twórczości Dawida Podsiadło, doskonale znanych publiczności.

Mały przedsmak tych wydarzeń mieli okazję usłyszeć fani podczas koncertów w Gdańsku, Wrocławiu, gdzie po raz pierwszy prapremierowo przed łącznie 90  tysięczną publicznością zostały zaprezentowane aż trzy nowe utwory Podsiadło,  które rozgrzały widzów i bezdyskusyjnie stały się zapowiedzią kolejnego, tradycyjnego wręcz, polowania na bilety – a te wyprzedawały się jak dotąd w  mgnieniu oka.

mat. e-bilet.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Rusza bezpłatne Kino Letnie obok Concordii Design na Wyspie Słodowej
Następny artykułFutbol amerykański we Wrocławiu. Historia najlepszej drużyny w Polsce – Panthers Wrocław
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.