Wrocław: DACH Dominikańska znów będzie otwarty! Koncerty, potańcówki, silent disco i wiele więcej

0

Już 20 maja ponownie otwiera się strefa letnia dACH! Dominikańska we Wrocławiu. Organizatorzy zapraszają do znajdującej się na dachu Galerii Dominikańskiej przestrzeni wypoczynkowej wraz ze sceną muzyczną, na której wydarzenia powstają we współpracy z Vertigo Jazz Club & Restaurant. 

Harmonogram wydarzeń maj 2023:

20 maja – 18:00 – Before Party dACH! Dominikańska & Cherry Club | DJ Tom Marc 

Wejdź z nami na dACH! Dominikańska i przywitaj nowy sezon wakacyjny letnimi wibracjami summer house! Bujaj się z nami przy najlepszych beatach, które zapewni mam DJ Tom Marc z zaprzyjaźnionego Cherry Club. Wstęp wolny.

21 maja – 18:00 – Potańcówka integracyjna: rock’n’rollowe szaleństwo! 

Potańcówka integracyjna na dACHU! tej niedzieli odbędzie się w rytmach rock’n’rolla! Razem z grupą taneczną Rock On Wrocław najpierw nauczymy się kroków tańca, a potem będziemy bawić się do wieczora przy kultowych kawałkach. Ruszaj się jak Elvis i baw się z nami nad miastem w promieniach zachodzącego słońca! Wstęp wolny.

27 maja – 21:00 – około 3:00 – Silent Disco | DJ Karla | DJ YB | DJ Skipless

Zatańczmy razem pod gwiazdami w co drugą sobotę na dACHU! Trójka DJ-ów zacznie swoje czary za konsolami, a Ty wybierasz muzykę, do której chcesz szaleć. Wypożycz bezprzewodowe słuchawki i baw się z nami tak jak lubisz, zmieniając kanały muzyczne według gustu!

Nasi DJ-e zagrają w trzech stylach: energetyczny house i latino, tłuste bity hip-hopowe i najgorętsze kawałki muzyki klubowej. Nie może Cię tu zabraknąć!

Co musisz pamiętać:  

  • Wypożyczenie słuchawek kosztuje 25 zł – płatność tylko gotówką.

  • Miej ze sobą dokument zawierający PESEL.

28 maja – 18:00 – Potańcówka integracyjna z bachatą 

Już 28 maja wraz ze szkołą tańca La Rosa Negra nauczymy się kroków jednego z najbardziej zmysłowych tańców świata – bachaty! Pochodzący z Dominikany styl wyróżnia się wśród innych tańców latynoamerykańskich wyjątkową sensualnością. Przyjdź na dACH!, poznaj sekrety najgorętszego tańca świata i baw się z nami do energetyzującej muzyki latino!

29 maja – 20:00 – Pub Quiz

Masz ochotę na trochę zabawy i rywalizacji z przyjaciółmi? Weź udział w PubQuizie! W tym sezonie będziemy spotykać się co poniedziałek przy koleżeńskiej rywalizacji i dobrym drinku.

Pub Quiz to luźna forma gry, w której drużyny konkurują ze sobą, odpowiadając na pytania z różnych dziedzin. Możesz spodziewać się pytań o… dosłownie wszystko! Każdy PubQuiz to inne kategorie, ale każda gra zawsze obfituje w niesamowite ciekawostki i miło spędzony czas ze znajomymi. Zbierz drużynę, wyposaż się w dobre drinki przy naszym barze i przystąp do wyzwania!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł6 tematycznych barów we Wrocławiu, które mogą Was zaskoczyć
Następny artykułWrocławska Dzielnica Wzajemnego Szacunku – czyli o czterech wyznaniach, które mogą istnieć w jednym miejscu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.