fot. Inwestycje we Wrocławiu

W wieczornym wydaniu Bastion Sakwowy ożywa dzięki nowemu oświetleniu i spektakularnej fontannie, które obecnie są testowane przed oficjalnym otwarciem dla publiczności.

Iluminacje

Bastion Sakwowy, to symbol zarówno historii, jak i nowoczesności Wrocławia. Teraz zaświeci nowym blaskiem dzięki zaawansowanym technologiom oświetleniowym. Ostatnie testy iluminacji pawilonu perystylowego, fontanny i kolumnady pokazują, że to miejsce stanie się w centrum zainteresowania zarówno mieszkańców, jak i turystów.

fot. Inwestycje we Wrocławiu

Nowoczesne podejście do oświetlenia wyróżnia Bastion Sakwowy spośród innych historycznych obiektów. Wykorzystując 56 latarni zewnętrznych, 14 kinkietów na ścianach kolumnady oraz imponujące 430 metrów bieżących listw LED, ten kompleks będzie zachwycał!

fot. Inwestycje we Wrocławiu

Spektakularna Fontanna 

Fontanna na Bastionie Sakwowym jest prawdziwym arcydziełem. Zabarwiona na różne kolory, zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych, tworząc magiczną atmosferę, zwłaszcza wieczorami. Jest to także przykład, jak za pomocą światła i wody można stworzyć spektakl, który podkreśla urodę i wyjątkowość architektury.

fot. Inwestycje we Wrocławiu

Kiedy otwarcie?

Zgodnie z informacjami Zarządu Inwestycji Miejskich we Wrocławiu, prace budowlane nad oświetleniem i infrastrukturą Bastionu Sakwowego mają zostać zakończone już w kwietniu. To wydarzenie otworzy nowy rozdział w historii tego miejsca, przyciągając odwiedzających.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSmaki Włoch we Wrocławiu! Rusza jarmark produktów regionalnych
Następny artykułFotel rozkładany z funkcją spania – czy to dobre rozwiązanie do pokoju dziecięcego?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.