Wrocław: 4 kwietnia Panoramę Racławicką będzie można zwiedzić za darmo [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0

4 kwietnia do Panoramy Racławickiej wejdziemy za darmo. Jest to prezent Muzeum Narodowego we Wrocławiu z okazji 229. rocznicy bitwy pod Racławicami i jubileuszu 75-lecia MNWr. Tego dnia Muzeum „Panorama Racławicka” będzie czynne od godz. 8:30 do 19:00.

Ze względów konserwatorskich oraz by zapewnić komfort zwiedzającym jednorazowo na platformę widokową będzie mogło wejść 85 osób. Przewidywany czas zwiedzania jednej grupy to ok. 15 minut.

Bilety będą rozdawane każdemu wchodzącemu do MPR, nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

W dniu bezpłatnego wstępu szatnia będzie nieczynna, dlatego organizatorzy proszą o przychodzenie bez plecaków i bagażu.

Bilet otrzymany 4 kwietnia 2023 w Muzeum „Panorama Racławicka” uprawnia do bezpłatnego wejścia na wystawy stałe Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Muzeum Etnograficznego i Pawilonu Czterech Kopuł w ciągu 3 miesięcy od daty seansu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak prowadzić księgowość spółki?
Następny artykułWrocław: Od 3 kwietnia rusza nabór wniosków do programu Złap Deszcz. Nawet 10 tysięcy złotych do zgarnięcia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.