Wroclavia najlepszym centrum handlowym w Europie Środkowo-Wschodniej!

0
fot. mat. prasowe

Wroclavia została uznana za najlepsze centrum handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej! Nagroda „Retail Project of the Year” została przyznana w prestiżowym konkursie CEE Retail Real Estate Awards. 

Konkurs wyłania najwyżej klasy profesjonalistów z rynku nieruchomości komercyjnej.

Firma Unibail-Rodamco – właściciel i zarządca Wroclavii – została okrzyknięta wielkim zwycięzcą tegorocznej edycji CEE Retail Real Estate Awards. Zdobyła nagrody w czterech kluczowych kategoriach konkursu, między innymi „Dewelopera Roku”.

Jakub Skwarło, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco na Europę Centralną, komentuje wygraną: Tworząc Wroclavię, mieliśmy na celu wykreowanie unikalnego, dostosowanego do potrzeb projektu, który wykorzystuje całe nasze międzynarodowe doświadczenie. Jako deweloper, inwestor i zarządca nie budujemy obiektów na sprzedaż, ale stosujemy długoterminową strategię. Dzięki temu możemy zaoferować mieszkańcom Dolnego Śląska najwyższą jakość zakupów, nowy standard usług, przyjemną atmosferę, unikalną architekturę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Niezwykle cieszy nas uznanie i tytuł „Retail Project of the Year” zdobyty w okresie obfitującym w Europie w ciekawe, wartościowe realizacje.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

CEE Retail Real Estate Awards

Konkurs jest organizowany przez wydawcę portalu EuropaProperty i uznawany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Niezależni specjaliści, związani z branżą od wielu lat, oceniają projekty pod kątem nie tylko innowacyjnych rozwiązań, ale także trendów rynkowych. Lutowa gala zgromadziła uczestników z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Austrii, Ukrainy, Łotwy, Litwy i Estonii.

CIJ Awards oraz Property Design Awards

Wroclavia została również laureatem konkursu CIJ Awards, organizowanego od 16 lat przez wydawcę magazynu CIJ Europe. Została wtedy uznana za najlepsze centrum – „Best Retail Development ald Developer”. Na początku lutego 2018 zdobyła także nominację czytelników w konkursie Property Design Awards.

mat. prasowe Fabryka Idei

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza II etap budowli Bulwary Książęce we Wrocławiu
Następny artykułWrocławski Rower Miejski powraca!
Odkryj Wrocław na nowo