fot: bulwaryksiazece.pl

Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy w sobie kameralną atmosferę prywatności z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji. Bliskość licznych terenów zielonych położonych w bezpośrednim otoczeniu Odry pozwala na spacer i wypoczynek oraz daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

BPI Real Estate Poland rozpoczyna realizację II etapu inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu. Po sukcesie I etapu projektu, w którym sprzedano już 85% mieszkań, belgijski deweloper wprowadza do oferty kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2 i strukturze od 1 do 5 pokoi. Bulwary Książęce to najbardziej prestiżowy projekt w polskim portfolio BPI. Inwestycję wyróżnia unikatowa lokalizacja u zbiegu dwóch ramion Odry i bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta.

fot: bulwaryksiążęce.pl
fot: bulwaryksiążęce.pl

Poza atrakcyjną lokalizacją i niepowtarzalnymi widokami Bulwary Książęce wyróżnia nowoczesna architektura i wyjątkowy standard wykończenia części wspólnych. Część elewacji zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki.

fot: buwaryksiążęce.pl
fot: buwaryksiążęce.pl

W ofercie sprzedaży II etapu Bulwarów Książęcych znajdzie się 190 mieszkań o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Wszystkie mieszkania i apartamenty posiadają duże tarasy i balkony, a te położone na niższych kondygnacjach indywidualne ogródki.

fot:bulwaryksiazece.pl
fot:bulwaryksiazece.pl

Na uwagę zasługują również liczne udogodnienia, które zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie codziennego życia mieszkańców. Są to: miejsca postojowe w podziemnych parkingu, komórki lokatorskie oraz stojaki na rowery. Do klatek schodowych i wind będą z kolei prowadzić eleganckie hole wejściowe. Na wewnętrznym patio, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców Bulwarów Książęcych, znajdą się plac zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana zieleń z miejscami do wypoczynku.

fot: bulwaryksiazece.pl
fot: bulwaryksiazece.pl

Bulwary Książęce to również nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej. Znajdą się tu różnego rodzaju lokale usługowe, w tym sklepy, restauracje i kawiarnie, które stworzą nową atrakcyjną przestrzeń miejską w tej części Wrocławia. Pasaż, zwany również ulicą handlową, zwieńczy nowy plac od strony Mostu Pomorskiego.

fot: bulwaryksiazece.pl
fot: bulwaryksiazece.pl

Ceny mieszkań w ofercie II etapu inwestycji Bulwarów Książęcych wynoszą od 8 700 zł/m2 do 17 768 zł/m2. Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 roku, wcześniej, bo w połowie bieżącego roku, klucze do mieszkań otrzymają klienci I etapu wrocławskiej inwestycji BPI Real Estate Poland.

Więcej informacji na stronie http://bulwaryksiazece.pl/

Źródło: bulwaryksiazece.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZnamy wyniki konkursu na Kocią Piękność Wrocławia!
Następny artykułWroclavia najlepszym centrum handlowym w Europie Środkowo-Wschodniej!
Odkryj Wrocław na nowo