Wpadnij na zakupy, a potem… driftuj na torze w Arkadach Wrocławskich

0

Już 5 lutego w Arkadach Wrocławskich rusza pierwszy na Dolnym Śląsku tor do driftowania na gokartach elektrycznych – Crazy Carts. Wraz z ponownym otwarciem sklepów poszerza się też oferta modowa centrum. Na zakupy w największym salonie we Wrocławiu zaprasza popularna marka odzieżowa – Sinsay.

Mimo że w galeriach miejsce pojazdów jest na parkingu, to dla elektrycznych trzykołowców zrobiono wyjątek. Mowa tu o gokartach Crazy Carts imitujących jazdę w poślizgu na specjalnie przygotowanym torze. W nowo otwartej Akademii Driftingu można pokonać zakręt bokiem, a nawet obracać się wokół własnej osi. Wszystko to pod bacznym okiem instruktora. Co ciekawe, za kierownicą gokarta może zasiąść już nawet czteroletnie dziecko. Nowoczesny i odpowiednio zabezpieczony plac o powierzchni 500 mkw. gwarantuje, że nawet najbardziej efektowny poślizg zakończy się bezpiecznie. Gokarty są regularnie serwisowane, a obsługa dba o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Jazda na torze Akademii Driftingu Crazy Carts będzie więc wspaniałą zabawą nie tylko dla dorosłych, ale i całych rodzin.

Z okazji otwarcia Akademii Driftingu w Arkadach Wrocławskich od 5 do 7 lutego za 10-minutową jazdę zapłacimy 20 zamiast 29 zł. Namiastkę emocji towarzyszących zabawie możecie poczuć, oglądając poniższy filmik:

Bogata oferta fashion

1 lutego ofertę modową centrum uzupełniła znana wszystkim marka Sinsay, która w Arkadach otworzyła największy sklep we Wrocławiu. W salonie o powierzchni ponad 900 mkw. znajdziemy bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet i mężczyzn, kolekcje dziecięcą, a także akcesoria do domu. Zakupy w Sinsay można zrobić już od poniedziałku, natomiast w sobotę (6 lutego) podczas eventu z okazji otwarcia na klientów sklepu będą czekać dodatkowe atrakcje, m.in. muzyka na żywo grana przez profesjonalnego DJ-a.

To nie koniec nowości, jeżeli chodzi o kategorię fashion. Pod koniec roku w Arkadach zadebiutował butik Dominika Młyńczak Made in Wrocław. W ofercie sklepu znajdziemy zaprojektowane przez wrocławiankę – Dominikę Młyńczak – sukienki, kombinezony, spódnice, a także odzież wierzchnią. Wszystkie kreacje szyte są we Wrocławiu, a projektantka osobiście nadzoruje cały proces powstawania ubrań. W grudniu w Arkadach otwarta została też nowa drogeria – M&K Kosmetyki Profesjonalne, w której znajdziemy m.in. produkty do pielęgnacji takich marek jak: Apis, Chiodo czy Colway.

Obserwuj Arkady i zgarniaj nagrody!

Z okazji otwarcia Akademii Driftingu Crazy Carts oraz salonu Sinsay w lutym na Facebooku Arkad Wrocławskich zorganizowane zostaną konkursy. Warto obserwować fanpage, ponieważ do wygrania będą atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe Sinsay i vouchery na przejażdżkę elektrycznymi gokartami.

Więcej o nowych najemcach Arkad Wrocławskich:

www.arkadywroclawskie.pl

www.sinsay.com/pl/pl

www.crazycarts.pl

www.dominikamlynczak.com.pl

www.kosmetyki-mk.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNadciąga siódmy sezon Survival Race – miejskiego biegu z przeszkodami!
Następny artykułObjawy Covid-19 – co wiemy o nich po roku pandemii
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.