Nadciąga siódmy sezon Survival Race – miejskiego biegu z przeszkodami!

0
fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Survival Race już po raz siódmy podbije stolice Dolnego Śląska i Wielkopolski. Miejski bieg z przeszkodami powróci do Wrocławia 29-30 maja 2021, a do Poznania 12-13 czerwca 2021.

Kolejna edycja dwudniowego festiwalu sportowego przyniesie sporo nowości na trasach i w survivalowym miasteczku, jeszcze więcej atrakcji, adrenaliny i ekstremalnych emocji!

Dopiero zaczynasz się przykładać do sportowych postanowień noworocznych, a jedynym regularnym treningiem były do tej pory podbiegi do autobusu? Jeszcze nie udało ci się załapać na błotną przygodę biegową? W Survival Race swoich sił może spróbować każdy, bez względu na kondycję, siłę czy wiek. Uczestnicy mogą wybrać jeden z trzech dystansów o różnych poziomach trudności: STARTER (3 km, ok. 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, ok. 30 przeszkód) lub MACHINE (12 km, ok. 50 przeszkód). Tutaj zjedziesz z wielkiej wodnej zjeżdżalni, zażyjesz błotnych kąpieli lub zmierzysz się z nieugiętymi futbolistami. Na trasie panuje atmosfera zdrowej rywalizacji i wsparcia – można sobie nawzajem pomagać, a bardziej wymagające przeszkody ominąć, wykonując proste, karne zadanie.

Sport to Twoja pasja, a siłownia to Twój drugi dom? Przeszkody OCR masz już w małym paluszku? Nic straconego – nadchodząca edycja to odświeżone pakiety startowe z nowymi koszulkami i medalami, nowe wyzwania i spektakularne konstrukcje, jakich jeszcze nie było! Na torze pojawi się między innymi rozbudowany Monkey Bar 7.0, Piramida nastawiona na teamwork czy Labirynt z licznymi zakrętami i mrocznymi zakątkami. Najlepsi zawodnicy mogą powalczyć o podium i cenne nagrody, pokonując wszystkie przeszkody samodzielnie w specjalnej fali LEGEND.

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Survivalowe wyzwanie można podjąć w pojedynkę lub drużynowo. Każda ekipa powyżej 5 osób może liczyć na zniżkę grupową – im więcej osób, tym taniej. W siódmym sezonie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a ceny zmieniają się wraz z wyprzedaniem miejsc w danej puli. Udział w miejskim biegu z przeszkodami to nietuzinkowy pomysł na integrację firmową lub prezent dla najbliższych – w internetowym sklepie dostępne są specjalne vouchery gotowe do wydruku.

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Survival Race to nie tylko emocjonująca przygoda, podczas której uczestnicy będą przekraczać własne granice, przezwyciężać swoje słabości i wzmacniać siłę charakteru. Przez dwa dni we Wrocławiu i Poznaniu znajdzie się mnóstwo atrakcji, stref relaksu czy foodtrucków także dla kibiców i wszystkich osób, które będą chciały spędzić aktywny weekend na świeżym powietrzu.

Sportowego bakcyla będą mogły złapać także dzieciaki. Formuła Survival Race KIDS pozwoli sprawdzić się na mini torze przeszkód maluchom w wieku od 3 do 13 lat. Z kolei dzięki dystansowi JUNIOR na trasie dla dorosłych będą mogły się wyszaleć osoby od 14 do 16 roku życia.

Sponsorem strategicznym VII edycji Survival Race jest PKN ORLEN.

Survival Race startuje 29-30 maja 2021 przy wrocławskim Morskim Oku oraz 12-13 czerwca 2021 na terenach poznańskiej Malty. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

www.fb.com/survivalrace
www.instagram.com/survivalracepl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławska gastronomia będzie zwolniona z opłaty koncesyjnej? Radni będą głosować
Następny artykułWpadnij na zakupy, a potem… driftuj na torze w Arkadach Wrocławskich
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.