WOW Beauty Place: Nowy salon fryzjersko-kosmetyczny we Wrocławiu. To wnętrze zachwyca!

0

Wojna w Ukrainie trwa już blisko rok. Od początku inwazji Rosji do Wrocławia przyjechało już ponad 100 tys. osób zza wschodniej granicy Polski. Wśród nich przede wszystkim kobiety z dziećmi. Niepewne jutra, ani tego kiedy i czy w ogóle wrócą kiedyś do domu. W Ukrainie zostawiły swoich bliskich – partnerów, mężów, ojców. Jedną z tych Ukrainek, której historię chcemy Wam przybliżyć jest Anna. Z zawodu adwokatka, matka dwóch dziewczynek.

Wykonywanie przez nią swojej wyuczonej profesji okazało się w Polsce na ten moment niemożliwe. Tłumaczenie ukraińskiego dyplomu wymaga bardzo długiego czasu, którego Anna nie ma. Musi dbać o córki i siebie. Postanowiła działać, nie załamała się. Kurs prowadzenia biznesu w naszym kraju, pozwolił jej odkryć nowy pomysł na siebie. Założyła salon fryzjersko-kosmetyczny, który od miesiąca przyjmuje klientki i klientów we Wrocławiu.

WOW Beauty Place – usługi z dbałością o czas!

Salon Wow Beauty Place stworzony przez Annę mieści się przy ul. Księcia Witolda, w pięknie zaaranżowanej przestrzeni. Jak mówi właścicielka każda klientka i klient są traktowani tu jak przyjaciele. Liczy się nie tylko ich komfort, ale również czas. Podczas gdy pracowniczki salonu wykonują swoją pracę, Ty możesz napić się kawy, poczytać gazetę lub wysłać zaległego maila.

Usługi wykonywane są tak, by móc podczas jednej wizyty wykonać komplet zabiegów: np. strzyżenie, koloryzację i manicure.

Od stóp do głów

Salon jest przestronny i bardzo ładny, co dodatkowo sprawia, że klienci mogą się tutaj poczuć zrelaksowani. W ofercie WOW Beauty Place znaleźć można usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Od farbowania, stylizacji, strzyżenia i pielęgnacji włosów, przez manicure/pedicure, laminację i farbowanie brwi i rzęs, po makijaż a nawet makijaż permanentny.

– Wyobraź sobie, ile czasu można zaoszczędzić, zwłaszcza, że ​​usługi te można wykonywać jednocześnie! – mówi właścicielka salonu.

Przykładowe ceny usług:

  • manicure klasyczny – 75 zł
  • pedicure hybrydowy – 170 zł
  • laminacja + regulacja brwi – 110 zł
  • strzyżenie grzywki – 50 zł
  • farbowanie 1 ton – od 280 zł
  • strzyżenie męskie – 70 zł

Umów się na wizytę

Salon mieści się na rozwijającej się ostatnio Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Księcia Witolda. Na wizytę można umówić się tradycyjnie – telefonicznie, wysyłając wiadomość na Facebooku lub Instagramie oraz korzystając z popularnej platformy: booksy.

Link do profilu na booksy: kliknij

Adres: ul. Księcia Witolda 32/1, Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
sobota 10:00 – 17:00
niedziela 10:00 – 15:00

Więcej informacji:
tel. +48 666 015 030
Facebook: kliknij
Instagram: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajwiększa na świecie piernikowa makieta we Wrocławiu! Odwiedź Kolejkowo
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 6 wydarzeń, które polecamy [26-27.11.2022r.]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.